SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niskie cisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
nie nie mysle ze to jest wyznacznikiem towaru ale myslalem ze jestem podatny na skoki cisnienia przy towarze czasami serducho mi na******la jak poyebane ale j.w. wole miec takie niz zeby skakało w góre ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
ogolnie chyba testosteron powinien podnosic cisnienie?? a ja mam 120/60 a tetno spoczynkowe 52 (dzis zmierzone) czuje sie strasznie zamulony ale na treningu to serducho wali niesamowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
a ja polecam koledze natychmiast zwiększyć ilość teścia lub zmniejszyć mg nandrolonu
zdziwisz się i wiele w Twoim nastawieniu a propos seks może się zmienić
wg mnie i nie tylko mnie - deca może Ci wiele popsuć i nie łatwo będzie Ci z tego wyjść.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja ostatnio mierzyłem u lekarza i 169 na 103 puls 91 .

troche się boję bo jak robie przysiady to łep mi rozsadza, ale tak na co dzień to czuje się wyśmienicie. Zje.b.a.łem bo powinienem poprosic o jakies prochy a ja powiedziałem, ze to moze przez siłke bo własnie wróciłem z cięzkiego treningu (co było prawdą) o na że może tak byc.

W ogole to nawet na offie mam podwyzszone sporo, a teraz to juz masakra.

moze nie umrę

a moze pojde po jakies prochy na zbicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
nie wiem jak u Ciebie, ale mi zielona herbata zbija mega wybitnie
ciśnienie
teść, winstrol... 107/54.. zasypiałem na stojąco
po wycięciu zielonej i zastąpieniu kawą mega skok
110/64 może mam niedociśnienie
polecam zieloną herbatę, czosnek bezzapachowy i sok z buraka
efekty na 100% będą pozytywne w kierunku zdrowego, niefarmaceutycznego zbicia ciśnienia
ps. to potwierdzone naukowo w kierunku tych 3 rzeczy.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
czy ten mega skok to do 110 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
tak to ironia byłą :)

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to by mogło oznaczać, że teoria o zbijaniu cisnienia zieloną herbatą pada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
zielona herbata nie działa w kierunku uśmiercenia zatrzymaniem ciśnienia, a raczej bliżej w kierunku normalizacji w dół

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
a ja polecam koledze natychmiast zwiększyć ilość teścia lub zmniejszyć mg nandrolonu
zdziwisz się i wiele w Twoim nastawieniu a propos seks może się zmienić
wg mnie i nie tylko mnie - deca może Ci wiele popsuć i nie łatwo będzie Ci z tego wyjść.


oski ze pała juz nie stoi tak jak powinna to normalne przy dece tesc mnie ratuje ale to juz nie to i w wiekszosci przypadkow tak wlasnie jest dlatego niczym mnie ta deka nie zaskoczyla za to teraz 8tydz zaczelem i ladnie robi do 10tyg bedzie szla deka a teraz od 9 schodze na propa i ciagne do konca 13 100mg/e2d spokojnie tesciu da rade

ale juz z doswiadczenia z deka mozna powiedziec- nie lubie jej pod tym wzgledem bo poruchac nie idzie na opór dawki sa przecietne zeby je zmniejszac nie ma sensu...

odblok pojdzie hcg clom mysle ze wroci do normy to bedzie najbardziej wyczekiwany przezemnie moment ale czego sie nie robi dla masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NORDIC Gonadotropina

Następny temat

pytanie?jak to jest??

WHEY premium