SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom tescia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Witam
Jakies dwa miesiace temu zauwazylem ze mam problemy z masa. Wtedy tlumaczylem to sobie stresem i brakiem czasu na pozadny trening potem zaczelysie probelmy z potencja co na poczatku tlumaczylem infekcja, gdyz kiedys mialem podobny probelm. Jednak przyjmowanie cipronexu, ktory zapisal mi internista niepomoglo. Potem stwierdzil on ze odpwoiednim specjalista dla mnie bedzie sexuolog jednak wiedizalem ze problem ten nie tkwi raczej w psychice. W koncu jakims trafem dostalem skierownaie do androloga, ktory przezpisal mi badanie tescia wynik 4.78ng/ml co jak na moj wiek (19) jest cieniutkim wynikiem. Pomijajac fakt ze od momentu rozpoczecia sie objawow widizalem ze jest cos nietak, zawsze mialem wysoki poziom i az mnie nosilo. No i treaz mam pytania. Czy taki stan moze byc spowodowny tyj pzretrenowaniem sexem(intensywnie pzrez ok 3 miesiace)? Wczesniej mialem chwiulowe problemyy z nerkami(kolke) jednoczesnie chodze do urologa i robie badania. Wg mnie jest to spowodowane jakas choroba, ktora hamuje mi produkcje tescia i najprawdopodobniej przyczyna tego zastoju jest gdzies w obrebie organow plciowych. Macie moze jakies pomysly albo konkretna wiedze bo wiem ze lekarz w takiej sytuacji zanim zapisze terapie hormonalna musi wykonac serie badan, ktore wyklucza choroby powodujace ten stan. Jakie to badania. Przez ten zcas nauczylem sie ze trzeba wziasc wszysto we wlasne rece bo inaczej niema szans na szybkie wyleczenie. Gdybym tego niezorbil do dzis latalbym miedzy jakimis ****ami. Taki problem dla kolesia w moim wieku to tragedia!=D napiszcie cos co sie przyda bo baby sie niepokoja =]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - najlepiej się speców u których byłes pytać ,,,
rozumiem ze nic nie brałeś ?!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
unikalem sterydow
a dzis jak poszedlem prywatnie an wstepie chcial mi zapisac jakies tablety na testosteronie, ze niby maja pobudzic mojego wlasnego tescia. Mowie mu ze w moim wieku to niejest normlane i ze chyba lepiej znalezc zrodlo tej blokady to w ostratecznosci zapisal mi jakis ziolowy keks na potencje - penigra jak to sie bedzie przedluzac to juz wrzuce cos na tesciu to chyba niewplynie jakos specjalnie na moja gospodarke hormonalna? te tabletki sa chyba lajtowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
słuchaj się lekarza ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
dzieki za troche info na ten temat:)

wiem ze jest tu ktos kto bedzie sie na tym troche znal. Chodzi mi tylko o to jakie badania porobic zeby wykryc zrodlo tego zasytoju wtedy porobie je prywatnie. Nie wytrzymam jeszcze 2tyg czekania az skonczys ie urlop. Jutro ide do jakiejs znajoimej ginekolog moze cos pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Najgorsze jest właśnie to że jak człowiek chce żeby mu mięśnie urosły to musi mocno ograniczać sex bo np. jak sie ma 2 wytryski na dzień to za cholere mięśnie nie urosną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
wlasnie to tez ciekawe, bo ktos pisal niedawno ze poziom testosteronu po stosunku zmniejsza sie tak minimalnie ze nawet tego nieodczuwamy wiec jak to jest w praktyce? i czy stosowanie roznego rodzaju pobudzaczy jak np żen-szeń daje tylko pwieszchowny efekt czy moze pomaga to faktycznie na pogodzenie regularnego sexu z budowaniem masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ciężko powedzeć
a czemu ginekolog ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 795 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23673
a to ja tez mam male pytanie. Czy takie badanie poziomu testosteronu mozna sobie wykonac prywatnie samemu??? i jak tak to gdzie je mozna zrobic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
w laboratorium analiz biochemicznych , szpitalu , przychodzi
oczywiście płatnie
http://www.spsk2.am.poznan.pl/cennik.htm
EK Testosteron – wynik 3 do 14 dni 25,00zł

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Powinieneś trafić do endokrynologa oraz urologa. Zrobić diagnostykę jąder oraz u endokrynologa diagnostykę osi podwzgórzowo- przysadkowo- gonadalnej. Być może przyczyna tkwi np w gruczolaku przysadki czy w podwzgórzu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cynk

Następny temat

zwichniecie żuchwy - jakie leczenie?

WHEY premium