SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nikotyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 285
dzy plaster nikotynowy bedzie mi przeszkadzal w silowni ???
przestaje palic i musze nosic taki plaster.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nie bedzie ci przeszkadzal...pewnie mowisz o plastrze nicorette?? to dobre rozwiazanie...troche drogie ale skuteczne...nie ma zadnych przeciwskazan... w duecie silownia-plaster
sam to stosowalem jakis czas temu no i wynik...nie pale...chociaz probowalem juz setek metod i nic nie dawaly...
Powodzenia w rzucaniu.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
A dlaczego mialby ci przeszkadzac

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 285
Dzieki za odpowiedz Willhelm. Milo że nie palisz gratulacje pespect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Czy jednak ten plaster jest ci niezbędny? Czy może próbowałeś już wczesniej rzucać bez tego typu dodatków? Ja sam pamiętam jak rzucałem palenie i dałem radę bez wspomagania. Z własnego i znajomych doświadczenia wiem, że znacznie gorsze jest przyzwyczajenie psychiczne niż uzależnienie od nikotyny. Ja np. nie potrafiłem sobie wyobrazić piwka i kawy bez papieroska. Przez pierwsze dwa tygodnie nie piłem ich. Do dzisiaj bardzo rzadko mam ochotę zapalić, ale jest to raczej właśnie przyzwyczajenie i uzaleznie psychiczne niż autentyczny głó nikotyny. Zyczę sukcesów w walce z nałogiem. Trochę chęci i silnej woli i na pewno ci sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Heheh ja wlasnie dwa dni temu tesh zaczqalem rzucac i z jednaj paczki dziennie zeszlem na nastepny dzien do trzech papieroskow a na nastepny jush tylko dwa D:
Tylko niewiem czy mi sie uda do kanca bo jednak kawa bez fajki mi niesmakuje zabardzo :D a piwa narazie sie wystrzegam zeby niekusic losu :D
Powiedzcie mi tylko czy te cale plastry nikotynowe cos daja ?? bo ja jush probowalem roznych metod np. leczenie niekonwencjonalne :D, gumu nicorette, papiros z plastiku nicofree i nic narazie mi niepomoglo :D

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Plastry dla jednego pomoga a dla innego nie....to nie jest ze wezmiesz plaster i on sam w sobie pomoze ,jeszcze potrzeba silnej Woli zeby rzucic widac Wilhelm ja mial i dal rade:) np. moj kumpel to stosowal wszystkie plastry,gumy itp. rzeczy i nie palil jakis czas pozniej sie na***al i znowu zaczal palic...mowie wam bez silnej woli nic nie pomoze...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Dokładnie. Same dodatki nic nie pomogą trzeba jeszcze przede wszystkim motywacji i silnej woli. To tak samo jak z suplami. Same nic nie pomogą trzeba odpowiedniej diety i treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba

Następny temat

Glutamina - która najlepsza ???

WHEY premium