SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papieros -> nikotyna -> acetylocholina -> lepsze trawienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Czy paląc papierosy (w efekcie czego do krwi przenika nikotyna, która działa na receptory N-acetylocholinowe) poprawiamy trawienie?

Acetylocholina poprawia trawienie.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2448
Doskonałe pytanie
Zwłasza w dziale trening.

Nawet jeśli poprawi trawienie (jasne ), to wpływ na płuca jest nie ważny?

http://www.youtube.com/watch?v=zl6hT1ZsJO8 
Nasze Evolution Of Dance

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6959
od kiedy nie pale mam wielki apetyt, mogę jeść i jeść. gdy paliłem nie miałem ochoty jeść, a jak jadłem to tak oby jak najszybciej, żeby zaraz zapalić. moim zdaniem w sporcie nie ma miejsca na nikotyne

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 281
jedyne co poprawia, to sylwetke raka :D, a tak na powaznie to jezeli ludzisz sie, ze palenie jednak wplywa na cos pozytywnie to jestes w bledzie. na pewno lepsze trawienie uzyszasz po przebeignieciu 5 kilometrow niz po spaleniu fajki, a o ile wiecej zyskasz. zreszta zawsze bylo tak ze bardziej korzystne bylo dla czlowieka palenie kalori :D takze powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana. Co dalej.

Następny temat

Planik do waszej oceny...:)

whey deli