SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niekonczący sie tradzik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
Zcaczalem od 40 i lista byla dluga,teraz idzie 20 i da sie wytrzymac choc mimo.2 miesiecy brania niektore skutki uboczne wciaz wystepują.Dla mnie saa przy tym sa łagodniejsze zdecydowanie.Moje cisnienie 2 miesiace temu 108 na 60 pare zazwyczaj bylem caly czas na bombie weszlem na izotek po.miesiacu brania mam 130/140 na 80.i tak sie utrzymuje nie wspominajac o tym ze nigdy mnie bania nie boli teraz dosyc czesto i w nocy jakbym z basenu wyszedł.Obecna bomba test plus masterka z racjii restrykcjii cwicze u Siebie regualrnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Ja na dawce 40mg 14msc odczułem głównie sucha skóra, suche i popękane usta pod koniec kuracji dość mocno podniesiony alt, aspat, podniesionego ciśnienia nie miałem pewnie właśnie kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Standardowe uboczne zanotowałeś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 977
Prolaktyne zbilem tydzien temu kabaserem wiec juz w widelkach, e2 zbijalem letro moze dalem ciut za duzo dawke ale mieszcze sie w widelkach takze nie ma zle.
To panowie co doradzacie zostac na mostku i probowac izo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Skoro widzisz że tetralysal nie daje rady to według mnie izo zostaje i nie musisz być na mostku możesz na teścia wejść tylko na czas izo ja bym omijał orale bo jednak izotek obciąża wątrobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zostać i próbować.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja bylem 10 miesiecy na izo na podczas grubej bomby. 40 mg wyczyscilo mi cale plecy i twarz pieknie. A na twarzy mialem torbielowaty czyli jeden z gorszych. Z ubokow to tylko suche usta i nic wiecej. Dwa lata minely i nie wyskoczyl mi domtej pory ani jeden. Moj dermatolog mi od razu powiedzial, ze uboki na izo sa demonizowane, i jak przed wejsciem masz zdrowa watrobe to smialo mozna ladowac.

Z perspektywy czasu zaluje ze nie wszedlem na izotek kilka miesiecy wczesniej...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź do takiego dermatologa, który przepisze ci Izotek. W Polsce występuje pod kilkoma nazwami handlowymi. Nie ma co się bawić w jakieś maści i ziółka. Mi Pani dr. przepisała od razu 10 mg izoteku co drugi dzień, później zwiększyliśmy dawkę do 40 mg codziennie. Jestem zadowolony z efektów. Ze skutków ubocznych to na pewno suche usta i z czasem pojawiła się wysypka na dłoniach.




Zmieniony przez - Uczesiepokory w dniu 2020-12-29 23:01:22

Zmieniony przez - Uczesiepokory w dniu 2020-12-29 23:01:49

Zmieniony przez - Uczesiepokory w dniu 2020-12-29 23:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
Nie bede tutaj nikogo zniechecał bo faktycznie izotek na tradzik działa.To jednak mam w rodzinie 4lekarzy i znam 10 osob ktore biorą izotek lub brały polowa znich ma skutki wyzej wymienione czyli standardowe podwyzszone proby wątrobowe, suchosc ust, pękanie kącikow ,natomiast druga polowa ma skutki gorsze od moich takze ja bym tutaj nie zgodzil sie z tym ze uboki na izoteku są przesadzone.Byc moze w innym srodowisku i opierajac sie na zdaniu jednego deramtologa tez mialbym podobne zdanie.Jakby nie bylo nawet na listkach pisze ze lek uszkadza płod a na ulotce lista skutków ubocznych jest nie mała.Krwi podczas kuracjii nie mozna oddawac takze napewno wbrew roznym opiniom jest to lek inwazyjny.Napewno sporo zalezy od dawki i kwestii indywidualnych.






Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2020-12-30 11:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zgadzam się, że Izo to poważny lek. Zanim mi wypisała to zleciła mi lipidogram, morfo i próby wątrobowe i dopiero wtedy dostałem izo.

Powiedziała tylko tyle, że jak ktoś ma zdrowy organizm, to nic nie powinno się dziać poza standardowymi ubokami. I tak było u mnie. Nie czułem dosłownie nic poza suchymi ustami... no może troche miałem przesuszoną skóre na twarzy, a tak to kompletnie nic. W tamtym okresie badałem co 2 miechy wątrobe, morfo ilipidy (oprócz hormonów ) i izo nieznacznie podniosł mi AIAT i ASPAT jakoś do 50-55 (wszystkie inne wątrobowe wzorowo)

A naczytałem się, że ludzie po tym depresje łapią skaczą z dachów itp...

Lek to lek, wiadomo każdy może mieć reakcję osobniczą

A tak z ciekawości - jakie inne problemy mieli Twoi znajomi podczas Izoteku?



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-30 11:37:46

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-30 11:40:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorzucenie deki do testo cypio

Następny temat

Ktory najlepszy

WHEY premium