SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie umiem matmy moge iść na studia?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich! A ja proszę was o pomoc i kto z was może się wypowiedzieć lub może napisać do mnie to bardzo proszę. Otóż od roku pracuję w fabryce produkującej kuchnie na stanowisku monter. nie mam siły już tak tyrać... zawsze byłam wzorowa z wychowania fizycznego, ale nie daje już rady fizycznie i psychicznie. Nie dam tak rady do 60, prędzej o balkoniku tam będę chodziła, niestety nie ma w moim mieście do wyboru innej pracy. Nie mogę już słuchać jak ktoś mi rozkazuje albo ogranicza. Wiem, że jestem lepsza od wielu innych pracowników, ale nikt tego nie docenia. Od pewnego czasu zastanawiam się, żeby pójść do Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu na kierunek zarządzanie. Nie powiem, że nie, bo interesuje mnie to, ale boję się jednego... Od zawsze byłam noga z matmy i reszty ścisłych przedmiotów. Ekonomia to dla mnie czarna magia. Czy dam sobie rade w takiej szkole? Czy tak uczą od podstaw czy muszę mieć już jakiś poziom? Jak w ogóle wygląda cały okres studiów? Nie wiem czy pisać się na to żeby nie harować całe życie za 1200 zł. Bardzo was proszę o pomoc. Wypowiedzcie się. będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Piszcie na maila: [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nauczysz się wszystkiego bardzo szybko jeśli chcesz, zakupisz materiały zapiszesz się na dodatkowe lekcje prywatne z matematyki i ogarniesz wszystko ;)

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolczyk w pepku

Następny temat

specnaz

WHEY premium