SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie swieży oddech

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
witam mam taki problem mam nie świeży oddech i niewiem jak go usunąć proszę o jakiś rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3918
A zeby myjemy po kazdym posilku? moze niedokladnie szczotkujesz jame ustna... i zostaja resztki jedzenia miedzy zebami. W jakiej kondycji sa zeby, masz jakies ubytki? palisz papierosy? probowales uzywac nici dentystycznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
zęby mam wyleczone wszystkie ubytki sa a nici nie stosowałem i nie pale papierosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
raczej zła dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
nie mam diety jem to co jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
myj zeby codziennie rano po posilku to mzoe chociaz czesciowo unikniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Myślę, że prawdopodobnie pokarm który spożywasz jest winnym tego smrodu - myj zęby po każdym posiłku (jak tu niektórzy forumowicze już wspomnieli) oraz kup sobie odświeżacz do ust i gumy do żucia. Zabije to w jakimś stopniu bakterie, które są ze ten cały galimatjas odpowiedzialne, pozdro600 z góry dzięki za sogusia.

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płyn do płukania, te z górnej półki - zabija bakterie, świetnie wypłukuje resztki jedzenia, odświeża oddech :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staw skokowy

Następny temat

Nadmierny ból

Wiecej