SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nieswiezy oddech przyczyna?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
Witam

Mam problem z nieswiezym oddechem, wiem, ze temat juz taki byl ale moj problem jest troche inny. Chodzi o to, ze od dwoch miesiecy lecze sie na tradzik lekiem Aknenormin(Izotek) i jak robilem badania przed braniem tego leku Cholesterol mialem troche ponizej normy, pozniej po ok miesiaca zrobilem znow badania i Cholesterol, LDL oraz HDL mialem tez mniej niz jest norma i wlasnie mi sie wydaje, ze przez to moze uszkodzil sie zoladek/przelyk/watroba czy cos bo w jamie ustnej czuje tak troche jakby kwasowosc oraz znajomy mi wlasnie powiedzial, ze smierdzi mi z ust takim jak by kwasem z zaladka . I teraz mam takie pytanie gdzie sie udac konkretnie, moze jakies badania zrobic? a moze wystarczy polykac jakis cynk czy cos? Prosilbym bardzo o jakie kolwiek wskazowki

Chorowalem kiedys jak bylem mlody na angine ale migdalkow nie mialem wycinanych, mam 18 lat

pozdrawiam

Zmieniony przez - cepuch w dniu 2009-09-08 23:51:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Możliwe że to wina wątroby. Pogadaj szczerze z lekarzem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Przyczyn może być kilka: problemy ze strony ukł.pokarmowego, brak dostatecznej higieny j.ustnej, efekt uboczny stosowanych leków.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 859
a zęby masz zdrowe ?? to również może być przyczyna

...the only way to know ...walk then learn and grow...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
zeby sa zdrowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
To szukaj gdzie indziej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Nie wydaje mi się, żeby problem leżał w braniu tego leku ; p Ja stosuję Tretinex(również zamiennik izoteku) I z oddechem mam wszystko w porzadku ; p A odnośnie cynku to łykam go, ale nie ze wzgledu na ten lek tylko tak profilaktycznie ;p zeby w przyszlosci nie strzelac slepakami :P Jakbys nie poradzil sobie z tym problem to poprostu zainwestuj w orbitki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
guma malo daje a pozatym***** kasy na to pojdzie. Na wszelki wypadek wybieram sie do stomatologoa. Dzieki za porady
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301

głupie pytanie - głupia odpowiedź

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem - brak diagnozy lekarskiej mimo badań.

Następny temat

Niskie ciśnienie krwi

Wiecej