SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddech

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407
Witam!
Mam cały czas nieświeży oddech. Byłem już na gastroskopi i stwierdzono zakarzenie błony sluzowej zołądka i helicobakter. Dostałem na to antybiotyki przez miesiąc łykaem, później lekarz mnie skierował do laryngologa. Laryngolog tylko sprowdził jamę ustną i ucha to trwało minutę i powiedział tylko że jak jestem głodny to będę miał nieświerzy oddech. A ja jestem cały czas głodny... Co to może być? Czytałem coś o jakiejś klapie czy coś...
Proszę o pomoc bo ja już nie mam siły...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16225 Napisanych postów 64814 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550037
Odwiedź stomatologa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odwiedziłem i zemby mam wszystkie zdrowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może się ktoś wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1959
"Byłem już na gastroskopi i stwierdzono zakarzenie błony sluzowej zołądka i helicobakter"

widocznie jeszcze Ci sie nie wyleczyło..

a tak w ogóle.. powodów jest mnóstwo..
-kwestia migdałków.. nie wiem dokładnie o co z tym chodzi ale ktoś kiedyś też miał taki problem.. wycięto mu odpowiedni migdał czy tam jakiś shiz z gardła który walił na odległość :] problem znikł
-żoładek (niestrawności, zbyt dużo kwasów itp)
-przełyk (jakieś stany zapalne)
-język (osadzające się zarazki, trzeba go czyścić specjalną szczoteczką.. płukać płynami do ust itp.. wielu ludzi ma z tym problemy.. m.in ja..)

a tak P.S.. czy obgryzasz wewnętrzne strony policzków ? (zwróć uwagę czy przypadkiem tego nie robisz.. albo wewnętrzne strony warg.. )

hmmm.. co moge Ci więcej poradzić.. żuj gumy owocowe (nie miętowe bo te są h.. warte ),
popytaj w aptece o drażetki hlorofilowe (chyba tak sie nazywają z tego co pamiętam.. podobno są dobre na te sprawy).. sęk w tym że chodzi o drażetki które niszczą bakterie powodujący nieświeży oddech..

zbyt częste mycie zębów raczej nic tu nie pomoże więc póki co maskuj oddech róznymi cukierkami,gumami a tak w ogóle to weź pod uwagę to co napisałem wyżej..

P.S 2.. nie jesteś sam chyba co druga osoba ma z tym problemy więc luzik większość sie poprostu do tego nie przyznaje bo sie wstydzi normalka i nie ma sie co dziwić Ty sie wstydzisz, ja też pozdro

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuję za wypowiedź:) Nie przygryzam ani wargi, ani policzków... Myślę że tego problemu już się nie pozbędę, zostanę z tym na całe życie juz kilka miesięcy chodzę po lekarzach i cały czas to samo, nic nie pomaga...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgosłup. chodze na czworaka:)

Następny temat

Zaćma pourazowa

Fruzelina