SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cięższy oddech, po czym?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 182
Witam.

Mam problem, wczoraj podczas nie za ciężkiego treningu zazylem przedtreningowke Energy firmy AllNutrition oczywiście przed treningiem, zaś po bcaa tej samej firmy w postaci shotu zapewne wielu Was znany i dostępny w zabce. Problem jest taki że dzisiaj rano kiedy byłem już w pracy odniosłem takie samo odczucie bezdechu tzn takiego jakby zwezona tchawica i uczucie częstego ziewania. Nie ukrywam że miałem taki sam problem po spożyciu przedtreningowki black wolfa, który sam w sobie jest mocniejszy. I teraz pytanie czy to co zawiera Energy i black Wolf może mieć coś wspólnego z objawami mi towarzyszącymi? Rok temu i podobnie bo chyba też w marcu kiedy dokuczaly mi te objawy zrobiłem ekg, spirometrie - wszystko bardzo dobrze, bez arytmi czy podobnych rzeczy, badanie morfologie gdzie miałem nieco niski poziom potasu. Na pewno przez rok było dobrze do dzisiaj, tylko jeszcze jedno istotne pytanie - czy po dniu jakbym miał uczulenie na jakiś składnik zawarty w tych shotach mógłby dać niepożądany efekt dzień po?

Czekam na jakieś sugestie podpowiedzi.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Uczulenie nie od reazu musi wystąpić, to nie są jakieś mocne przedtreningówki z szemanymi skłądami po których by coś mogło być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 182
Pytanie co to jest bo kojarzę fakty po zażyciu black wolfa i Energy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem, pierwszy raz się spotykam z takim czymś, sam wiele razy je stosowałe, czy osoby na forum i nikt się nie skarzył ze coś jest nie tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 182
Po dwóch dniach objawy jakby ustąpiły, to znaczy albo jest to na skutek intensywnego myślenia że to on wywołuje takie działanie i ciągle skupianie się na tym tak działa albo niedobór potasu i magnezu który dostarczam od momentu gdy poczułem że coś jest nie tak to poprawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
moze jakiś dziwny zbieg okoliczności był

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RTG stawu skokowego

Następny temat

Lordoza ? Jaka ? Pomocy

WHEY premium