SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie mam kasy.. nie urosne.. :-/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Tą gadke uwazam za zakonczoną!KONIEC

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
MUZYK!!!!daje ci sog a wiesz za co?Za to ze ludzi tobie podobnych zawsze gnębiłem.przepraszam i SOG

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
mam klase mam styl. zylem na ulicy dlugo zarabialem kupe nielegalnego siana ale wieksza kupe wydawalen praktycznie na nic bemki nie mialem . a teraz kupilem autko z legalnej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
gnebil. hehe, bronek - przeciez wiekszosci takich ludzi o ktorych mowi muzyk pewnie nie spotkasz. to sa rozne poziomy istnienia, inne srodowiska, brak punktow styku, chyba ze w przypadkiem w supermarkecie. tu nie chodzi o wywyzszanie sie, ale swoja praca i wiedza mozna legalnie sie dorobic niezlych pieniedzy. bez bogatych ojcow, wujkow, ciotek, dziadkow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
A ja mialem beemwu a teraz w domu 4 lata nie bylem i nie bede przez 15 -scie kolejnych he .zycie

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Hallo bo zraz jacys panowie z cbś sie pojawia.Ja tylko zartuje,jestem tu nowy i tak chcialem pourowac.Kocham cie MUZYK

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
hehe, masz bronek niepowtarzalny styl, to trzeba ci przyznac.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
moi kumple zawsze mnie za swira uwazali a ja niewiem dlaczego?hehe

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
ja sie na legalu dorobilem na prawde hehe15 pajdy a ja niewiem ale od 6 lat unikam mojego domku hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

db pharma - again

Następny temat

winstrol solo?

WHEY premium