SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie mam kasy.. nie urosne.. :-/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
A zaczynali biznes ci twoi znajomi o zera ,czy tatus bogaty i dal na poczatek.Znasz czlowieku zycie ,bo ja znam wiec przestan pier.....

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
bronek a ty jaja to ty masz???

Zmieniony przez - karamba99 w dniu 2008-06-07 09:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
A czemu takie pytanie?Mysle ze jakies jajca mam ale to moja prywatna sprawa

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
bo takie ze czy trzyma sie dla siebie. a to nie czlowiek wybiera tylko sie czlowieka dobiera. i nie karzdy tak moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Dobra PAX PAX ,zakonczmy ten temat,bo do niczego nie prowadzi.Jedni znaja zycie w przepychu,od dziecinstwa inni musieli sami dojsc do wszytskiego i toniekoniecznie "uczciwa praca".Sorki jak urazilem uczciwie zarabiajacych.

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
a zolnierzem bylem od 17 roku zycia i niespotkalem jeszcze sie z taka opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Karamba dobrze mowisz,takie rzeczy dla siebie sie trzyma.A ja nic nie mowie o sobie.tylko stwierdzam gołe fakty

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Karamba mlodo zaczynales....pozdro

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
He ja nie pytam tylko stwierdzam

"Biała Europa dla białych europejczyków"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

db pharma - again

Następny temat

winstrol solo?

WHEY premium