SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie mam kasy.. nie urosne.. :-/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
A tak powaznie,sorry jezeli kogos obrazilem(do do Ciebie Muzyk)no ale naprawde wiekszosc ludzi nie ma pieniedzy,a jak czytam co Wy za suplementy biezecie,kupujecie ,to nachodzi mi mysl ze to sporo siana kosztuje.I skad taki zwykly Jan Kowalski ma na to wziasc?To przykre,ale nie kazdy biedny to idiota nie potrafiacy mowic gramatycznie,nie kazdy tez ma ojca zarobionego.pozdro i PAX ps jutro mecz Naszych i myslmy o Nich

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Karamba a jak ty sie uchowalwes w RP?6 lat w RP zbunkrowany?

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
ale oni juz maja swoje bemki a chlopak dalej nie urosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
Msasz racje .proponuje zrzute dla niego ,na odzywe

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
pierwszy rok potem za cieplo bylo pu roku w czechah i potem znowu w polsce zdala od domu i kumpli teraz holandia ale pierwsze 3 lata byly najgorsze teraz to se siana dali pewnie najwazniejsze ze szukali mnie przez ten caly czas we wloszeh i non stop najezdzali domek a kumple im mniej wiedza tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
w NL jestes?hehee ciekawe jakie miasto,ale tego nie mow

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1151
A tak na marginesie.Wiesz ze jest cos takiego jak Europejski Nakaz Aresztowania?I cala Unia bedzie cie chciala zatrzynac.Zwykla kontrola na drodze i....do domu jedziesz,zwykla kontrola na ulicy i....do domu jedziesz

"Biała Europa dla białych europejczyków"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
wiem poprostu staram sie nie wyhylac przed szereg, raz jak wrucilem z za miedzy na wielkanoc z kuzynem przebieglem przez ulice a zarogem niespodzianka ja list na karku a kuz 100 palenia w gaciah bylo cieplo ale skaczylo sie na ostrzezeniu ale taka wtopa sklania do myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karamba, to Amsterdam na tej focie, no nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

db pharma - again

Następny temat

winstrol solo?

WHEY premium