SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie dobrze mi i boli mnie żołądek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Witam, mam 15 lat. Dwa dni-3 dni temu kupiłem przynęte na ryby ,, białe robaki '' Do podełeczka dałem im kawałeczek sera rokpol i owczego i kawałeczek upieczonego mięsa i kawałek surowej ryby, i schowałem je pod łużko, Wczoraj je otworzyłem umyłem i sparzyłem wrzątkiem w sitku Śmierdziały trochę, następnie dałem je na patelnie przecisnołem z 5 ząbków czosku i pokropiłem cytryną|(bakterjobójcze produkty) dodałem troszkę papryki pokrojonej i dodałem troszkę wywaru z liści brzozy i róży, potem je smażyłem z 2-5 minut i dodałem ziół i je po prostu zjadłem. Tych robaków nie było dużo może 10-20gram takie mini malutkie pudełeczko, I wiem że wydaje się wam dziwne że jadłem to ale na słowo honoru nie robię sobie żartów po prostu ciekawi mnie różne dziwne jedzenie a przeczytałem że taki pan sobie rosół z takich larw robił więc pomyślałem a co mi tam nic mi się nie stanie, A jednak od wczoraj od ziedzenia tych larw i tamte produkty czosnek,papryka itp wszystko co było na patelni, I od wczoraj od zjedzenia tego boli mnie żołądek trochę i jest mi trochę nie dobrze i odbija mi się tym czoskiem i larwami, i nawet jak robiłem kupe(coś nawet lekkie zatwardzenie mam chyba) to widziałem skorupki takie brązowe tych larw wiadomo że larwy są białe ale one powoli zaczeły się przekstałcać w dorosłe muchy i stąd ten kolor a i były nie ruchome oczywiścię nie wszystkie jedne były brązowe jedne białe.

proszę o pomoc

ps i lekko żygać chcę mi się, ale nic nie żygałem po prostu takie minimalne uczucie.


Zmieniony przez - Lukasz123sfd w dniu 2012-04-30 11:31:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
pomoże ktoŚ? proszę bardzo mi zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czemu ma służyć ta marna prowokacja? Chciało Ci się tyle pisać bez celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
proszę uwierz, nie jest to prowokacja, po prostu zakupiłem taką pewną książke i pisało że ten autor robił sobie z przynęty do ryb rosół to ja pomyślałem a co mi tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
to ta książka http://luczaj.com/robakozercy.htm, i byłbym wdzięczny jak by mi ktoś pomógł bo to może być coś niebezpiecznego chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Myślałeś o kontakcie z psychiatrą?

Temat, jak dla mnie, do kasacji.

Nie karmimy trolli.

Zmieniony przez - Ashardon w dniu 2012-04-30 11:55:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Przestań proszę, wkurzają mnie tacy jak ty.

I co ci to da jak tak po mnie jeżdzisz ?? jak mam ci udowodnić ze nie żartuje ?

Zmieniony przez - Lukasz123sfd w dniu 2012-04-30 11:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1851
spokojnie. robie tak od 10 lat i żyję. objawy ustąpią po roku i pozniej z górki już
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
nikt nie pomoże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4316
wez moze cos na przeczyszczenie, jak Cie przeczysci porzadnie to nic nie powinno Ci byc, tylko pij duzo wody zeby sie nie odwodnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
a z ziół co na przeczyszczenie? bo nie chce ładować już chemi w siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kciuk u nogi - problem

Następny temat

rehabiliatacja kostki

WHEY premium