SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

narobić w gacie podczas walki/pobicia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh to niezłe masz Bahamut doświadczenia...ale z tym kolesiem to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bahamut - ja tylko jeżdżę na rowerze, nie utożsamiam się z żadną subkulturą a już na pewno nie z hiphopową - o ile muzyka jest możliwa (ostatnio nie, zresztą wolę amerykański i niemiecki) to samej subkultury nie znoszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4406 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Kiedyś najdelikatniej mówiąc, okopałem kolesi, którzy w moim LO straszyli "kota" (koleś zesikał sie ze strachu...), że go "zabiją nożem".
koleś zesikał sie ze strachu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
****a ale trzeba miec stresa zeby dać po szortach . Pewnie ludzie myślą w takiej chwili ze spotka ich cos strasznego co pokazują w telewizji (zwykle gnojki bez doswiadczenia zyciowego). Zabicie nożem , pobicie przez skinów czy dresiarzy albo wrzucenie do studzienki . Podejzewam ze wszyscy patrzą na to z perspektywy smierci ze to juz ich koniec, a dla kogos innego byla by to kolejna uliczna bojka czy drobna awanturka. Tak to jest z chłopaczkami z Podstawówki i LO Ktorzy w zyciu jeszcze nic nie widzieli.


Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-07-13 12:04:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Zawsze jak jestem mocno zestresowany chce mi się srać
np. na zawodach 10 minut przed pierwszą walką latam za potrzebą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Dosc smierdzacy temat poruszyliscie
1

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przypomniało mi się jak kiedyś na imprezie trochę mnie cisnęło, jakiś d**** zaczął czepiać dosłownie wszystkich i laski go zasłaniały żebyśmy go nie bili. jednak któraś go odsłoniła a gość strasznie darł mordę - złapałem jego głowę "pod pachę" zaraz padliśmy na ziemię i ktoś mnie z kolesia ściągnął - po wszystkim przestało mnie cisnąć (i wcale się nie zesrałem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Ja kiedys jadac na mecz, jeszcze na dworcu widzialem nastepujaca akcje. Pare brudasow zaczepilo chlopaka od nas (mial chyba celtyka gdzies tam przyszytego czy cos innego, co sie nie spodobalo),oczywiscie mloty nie zauwazyly,ze koles jest z okolo 200 osobowa ekipa, zaczeli mu jechac popychac, kolo dal w ryj jednemu,zaczal sie szamotac z drugim w pewnym momencie jeden z brudasow zaszedl go od tylu i zaczal dusic (w dosc uposledzony sposob).W tym momencie podszedl do niego jeden koles (naprawde slusznych rozmiarow) i dal mu teleskopem przez plecy(w zyciu takiego strazlu nie widzialem), koles zgial sie wpol i zlal w gacie...

I tym optymistycznym akcentem koncze swoja wypowiedz

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Bahamut to było piękne. Chciałbym kiedyś coś takiego zobaczyć. Skejciki to największe***** pod słońcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tez ich nie lubie. W innych krajach ta kultura to ludzie wyluzowani, zyjący glownie muzyką itp. A u nas to blokerski ***ane kozaczki, 90% z nich nie cwiczy na silowni, nie uprawia sztuk walki itp a są takimi CWANIACZKAMi ze jakby Tyson szedł po ulicy to by mu nawrzucali. Dziwna grupa, czasem nawet wiedzą ze dostaną w ****e albo naprawde z kims nie ma zartow, ale muszą zaryzykwoac i sprowokowac. A potem płacz i te pedalskie texty "pokój ziąąąą" "luzik stary ja tylko zartowalem" . No szlag mnie trafia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Awans Zegana w rankingu WBC

Następny temat

James Toney w formie na konferencji prasowej

WHEY premium