SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najman el estrogen lo qr....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dla porownania noga przemka salety, ktory nie plakal ze ma zlamana noge




noga najmana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Facebooka Marcina Najmana: Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki na Torwarze. Wiedziałem , że przy moich antyfanach się nie przebijecie, ale jednak pierwszy raz Was słyszałem :) Dałem z siebie wszystko. Kontuzja, po której nie mogłem stanąć na nodze po raz drugi spowodowała, że ta gnida Saleta uciekła mi spod topora. Zawsze odwagi nabiera on już po walce. Podczas pojedynku unikał walki na pięści przewracając mnie, stad zacząłem tak dużo kopać. Cóż, w związku z jego parszywym, tchórzliwym charakterem trzeciej walki nie będzie. Nigdy się na to już nie zgodzę. Nigdy tez się nie dowiem jak mocno uderza, bo jeszcze ciosu od niego nie przyjąłem.

Gala zorganizowana była perfekcyjnie. KSW ma już wielkiego konkurenta, choć MMA Attack zorganizowało dopiero jedna galę. Dorota Gardias nie dość, że śliczna, to na głowę przebijała, nieudolnego Bieleninika. Redaktorzy TVN pełna profeska, wprawdzie przyprowadzili na stanowisko komentatorskie jakiegoś brodatego kloszarda, ale widocznie znaleźli go gdzieś przy śmietniku i chcieli dać mu szansę.

Przedstawiam Wam, jak wygląda moja kontuzjowana noga na trzy dni po walce. Dziś miałem kontrolę, gdyż pod gipsem mam ranę. I tu jeszcze szybka ocena kilku dziennikarzy. Na głowę bije wszystkich redaktor Kostyra i jego podwładni. Już nigdy nie podam temu człowiekowi ręki. To co napisali było nie tylko bezczelne, ale było również manipulacją, a wręcz kłamstwem. Porównywanie mojej nogi do złamanego palca innego zawodnika to szczyt obłudy.

Pozdrawiam wszystkich, którzy widzieli walkę i wiedzą jak było. Obsraniec zafajdany zwany Saleta jeszcze mnie nie uderzył. Jego szczęście po zwycięstwie jest tak żałosne jak przygłupy mu przyklaskujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
buhahahahaha ja p******e , najlepsze co tem zj** mowil po walce !!!! cyt. "...znowu nie dostalem ciosu ,a walke przegralem..." szalenstwo jakies czy co buhahahahaha

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
he. ja sie tylko zastanawiam czemu on takie bzdety pisze. pisze ze nie chcial saleta z nim boksowac to zaczal go kopac. przeciez on odrazu ruszyl na niego i naskoczyl wiec jego zamiarem napewno nie bylo wtedy boksowanie. po podniesieniu tez odrazu ruszyl z tymi loł kingami, a łapami to tam machał jedynie jako zapchaj dziure. ani jeden ani drugi nic nie pokazał, z tym ze najman mial szanse cos pokazać bo to on atakowal a saleta przeczekiwał, nie kazda walka musi sie zaczynac odrazu aktywna walka obu, saleta przeczekal ale nie doczekał. chociaz tez coś watpie ze gdyby saleta mial szanse to by pokazal cos fajnego. mysle ze juz nie te lata i nie ta forma. ale przynajmniej forme prezentuje jesli chodzi o wyglad, a najman to chyba nigdy nie wygladal jak sportowiec. po co on sie tak napreza na tych wazeniach przed walkami jak tam nawet zarysu miesnia nie widac, tylko celulit na plecach. ruszył jak wataszka pod baletami, ale nie ogarnął tematu i tyle. ja taki pewien nie jestem ze nie bedzie tego rewanzu. 2-3lata i bedzie konfrontacja w tancu z gwiazdami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Najman dostał parę na głowę przez te loł kingi Dokładnie widać w walce gdzie dostawał kontry na twarz,mimo to dalej kontynuował obijanie sobie piszczeli ŁO KURFA

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
mi sie wydaje ze ten idiota nawet sie nie przygotowywal tylko pewnie jak tv byla zeby zobaczyc przygotowania tak jak jego w czestochowie szkola sztuk walk to i on padl jak jalopa,ale jak on musi miec zjechany beret zeby tak walczyc i pchac sie do tv za wszelka cene przeciez nawet szpilka jak byl malolat naj**al mu garsci,a on byl juz doswiadczonym bokserem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
FoD tam widać spuchnięte śródstopie, wtedy jak zayebał lołkinga w kolano Salety. Na pewno bolało ale to nie zmienia faktu że jest idiotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ale on dopiero od poltora miesiaca sie uczy lowkikow



Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tepy Ch.j . Ciekawy jestem jego walki z jakims prawdziwym zawodnikiem. Jak by go ktos upokorzyl. Zeby go nie konczyc od rau tylko nawp*****lac kontrolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
moze bedzie wlaka jego z bartnikiem starszy gosc ale ma pojecie moze on wreszcie go obije ale on i tak bedzie mial wymowke ze jednak by wygral.on powinien miec walke z jakims dobrym psychiatra bo nic innego mu nie pozostaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do mdrola?

Następny temat

SPOZNIONY STRZAL

WHEY premium