SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najman el estrogen lo qr....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
A oni zgarniają kase, za to że potańczą na ringu jak dwa rezusy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3406
Saleta dobra sylweta jak na te lata. Najman kibolem powinien zostac i na grzyby jezdzic z takim zapałem

Amicum Proba, Probatum Ama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Powinien zostać klozetowym i czyścić kible na głównym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Saleta cienias. Najmana nawet w tej kategorii nawet nie mozna rozpatrywac bo to nie jest zawodnik sztuk walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem taka nadzieje ze Marcin wygra, potem 19 mial kiec kolejna walke w Kaliszu po tych 2 zwyciestwach jego kariera nabrala by tempa aa tak jest wielki hoooooooj Saleta tez nic nie pokazal ani tera ani 1 razem, poprostu tak jak B napisal Najman sam sie zniszczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
A co miał pokazać... Saleta chwilę się porozciągał przed walkami z tym komikiem i tyle. Pierwszy lepszy co choć trochę zna się na bitce Najmana stuknąć stuknie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822





Tak mi sie skojarzylo Taki typowy Najman

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
dawno nie widziałem tak zyebanej gali , o walce finałowej szkoda pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
masakra ale cipa z tego najmana sam sobie doyebał -__- a szkoda bo liczyłem na coś ''ciekawego''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
podobno nic nie ma z ta noga tylko mu skóra pękła i krew się polała nogi nie ma złamanej lekko potluczona jak po kazdej walce prawdziwego fightera w k1 ale po kilku rundach a nie 1min :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do mdrola?

Następny temat

SPOZNIONY STRZAL

WHEY premium