SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadwyrężony nadgarstek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Można się dodatkowo tym suplementować ale nie ma co oczekiwać że to wyleczy to bardziej w formie profilaktyki niż terapii.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
przyszedł animal flex i jestem przerażona ilością tabletek (osiem) , czy to jest w ogóle bezpieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak bezpieczne, gdzieś trzeba umieścić taką ilość składników, w jednej dwóch nie można by by były zbyt wielkie z drugiej strony łączenie niektórych składników z sobą moze nieść problemy technologiczne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
darianna1
przyszedł animal flex i jestem przerażona ilością tabletek (osiem) , czy to jest w ogóle bezpieczne?


tak bez obaw , choć oczywiście wpływa na komfort zażywania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
noo masakra przełknąć to wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przełykaj po 2-3 kapsułki/ tabletki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
darianna1
noo masakra przełknąć to wszystko :)


kwestia możliwości i przyzwyczajania, to firma co robi suplementy dla osób trenujących sporty siłowe a te są zazwyczaj przyzwyczajone do łykania większej ilości tabletek / kapsułek, jak wspomniał kolega możesz jedna po drugiej w mniejszych porcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
tak też robię, dwie na raz stają w gardle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Coż... trening czyni mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
Panowie to znowu ja proszę o poradę.
Byłam dzisiaj na usg kolana, które nic nie wykazało.
RTG również.
Pan pseudo lekarz powiedział, że nic nie widzi, ale może być jeszcze uszkodzona łąkotka, ale to widać tylko na rezonansie. Nie stać mnie na niego.
Czy to prawda? Czy fizjoterapeuta będzie w stanie stwierdzić czy to łąkotka?
Od dwóch miesięcy nie chodzę na siłownię, zjadłam animal flex, badania nic nie wykazują.. o co chodzi? :(
Dodam, że nadgarstek również bez poprawy.. rtg nic nie wykazało



Zmieniony przez - darianna1 w dniu 2018-01-15 18:16:57

Zmieniony przez - darianna1 w dniu 2018-01-15 18:18:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż,przerwa

Następny temat

Migrenowe bóle głowy z aurą oczną.

WHEY premium