SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadwyrężony nadgarstek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
dzwoniłam w dwa miejsca i jest potrzebne skierowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak idziesz prywatnie to rtg Ci zrobią jakie chcesz jak zapłacisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
pytałam w dwóch miejscach czy jeżeli chcę odpłatnie zrobić to muszę mieć skierowanie powiedzieli , że tak. Kiedyś wydaje mi się że robilam bez, ale to się chyba zmieniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
czytam teraz na forach, że faktycznie tak jest, bo to jest jednak promieniowanie szkodliwe i tak każdy by mógł sobie robić dowolną ilość razy. USG odpłatnie chyba można bez skierowania
w przyszłym tygodniu pójdę do rodzinnego i wezmę skierowanie na kolano i nadgarstek


Zmieniony przez - darianna1 w dniu 2017-10-30 11:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
darianna1
czytam teraz na forach, że faktycznie tak jest, bo to jest jednak promieniowanie szkodliwe i tak każdy by mógł sobie robić dowolną ilość razy. USG odpłatnie chyba można bez skierowania



USG tak
RTG teoretycznie nie w praktyce różnie to bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
Witajcie, byłam wczoraj u lekarza rodzinnego, mam zrezygnować z siłowni, odciążyć kolano zupełnie, smarować traumonem i pić 4flex przez miesiąc, jak nie przejdzie to do ortopedy, na rtg nie dostałam skierowanie, bo powiedziała że wygląda jej to na typowo przeciążeniowy ból od treningów. Co do kolana to sprawdziła jeszcze czy nic tam nie wyskoczyło, nie odczepiło się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Standardowa procedura u mnie było tak samo dopiero jak wróciłem do niej 3 raz to dała skierowanie do ortopedy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Powinnaś odrazu dostać skierowanie do specjalisty , samo zaprzestanie treningów niestety będzie niewystarczające i problem będzie wciąż obecny bądź prawdopodobnie wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
no i co zrobisz jak nic nie zrobisz..powiedziała że jak za miesiąc nie przejdzie to do ortopedy. Co myślicie o tym leku 4flex, skuteczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
4flex to nie lek tylko suplement, nawet bym nie kupował, lepeiej kupić np flexa bardziej kompleksowy skłąd https://sklep.sfd.pl/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż,przerwa

Następny temat

Migrenowe bóle głowy z aurą oczną.

WHEY premium