SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na co skakanka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 202278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
To tak jak by biegac w miejscu? Teoretycznie można ale to jednak nie to samo... a co ci sie stalo? przekonaj sie do skakanki.. chociaz mnie doprowadza do pasji kiedy mi sie plącze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
No tak podskakiwać w miejscu nawet nasladujac ruch nadgarstkow... mam siłke na strychu i kiedys zachaczyłem o żarówke wychodząca ze sciany i było nie przyjemnie ;p nie mowiec o tym ze po 1-2 minucie nastepuje koniec skakania bo sie placze itd... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
ojoj to rzeczywiscie lepiej nie ryzykowac... Mi tez sie plącze, tak po 30min co chwila i to strasznie denerwuje :/ Jednak nie wiem czy bez skakanki to bedzie to samo, musisz pamietac ze cala postawa musi byc zachowana czyli wyprostowane plecy, cofniete barki i wciagniety brzuch. Szczerze to nie wydaje mi sie zeby bez skakanki dalo rade. Wkoncu po cos ona jest. Zastap ja czyms innym, rowerek albo co.

P.S chyba, ze skakal bys tak nie zanisko (wiesz o co chodzi takjak to sie skacze zeby skakanka sie nie platala, tak ty musial bys bez)mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi takie zachowanie pozorow hehe No ale zaden ze mnie ekspert. Mam nadzieje ze znajdziesz jakis skuteczny sposob.

Zmieniony przez - Lutzen w dniu 2009-04-22 23:29:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na zajęciach aerobiku często stosowana jest taka symulacja skakanki w ramach rozgrzewki. Czasem przyjdzie nowa uczestniczka zajęć bez stanika i wtedy jest na co popatrzeć

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
No rozumiem, powalcze z skakanka jednak ;p jogger zalezy jeszcze czy ma czym oddychac ;p ale wnioskuje ze ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Ja tez tak robie na rozgrzewce,tylko ze to wtedy jest troche wolniej niz normalnie ze skakanka. Noto wykrec zarowki i klosze i polamania nog :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
jeszcze troszke;p kondycja moja = sie 0 :D a leciutko brzuszek musze zrzucic tylko brzuszek, ale to tak po juwenaliach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1428
ja wlasnie sobie zakupilem skakanke z jakims bajerowatym licznikiem skokow i zaczynam brykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
AAA no to zycze wam wytrwałości, szczegolnie na poczatku, bo nie dosc ze strasznie meczy, to jeszcze nudzi (przynajmniej mnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
apropos skakanki to czy spala się przy skakaniu tłuszczyk na brzuchu???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluby fitness - pytanie do was

Następny temat

kalkulator zywieniowy

WHEY premium