SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muscle test z allegro

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Gosciu wez wyluzuj troche bo ci zylka peknie :) troche kultury kolego. Ja nie oceniam z gory poprostu powiedzialem to co mysle, jesli nie jest prawda to ty o tym wiesz a ja mam swoje zdanie wiec pozwol ze bede mowil co bede chcial ale trzymal fason a nie rzucal sie odrazu jak chlopak z gimnazjum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vladimir chodzi do podstawówki, niestety ma problemy z jej skończeniem i dlatego taki nerwowy jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
@Biały Szejk , ja jestem spokojny, tylko nie lubię jak mnie ktoś miesza w te garażowe firmy. Możesz mówić co chcesz, tylko jak dotyczy to mojej osoby to nie zmyślaj sobie jakichś filmów. Czy to było niekulturalne? Ja się poprostu bronie na jakieś głupie wrzuty. @Mlekołak ma racje, dziś mi nie wyszla kolorowanka i szlaczki i Pani przedszkolanka wstawiła mi 2 serduszka PS. Na szczęście niedługo kończę to przedszkole i bedzie luz blus i codziennie melisa z gruszką hehe xD

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-10-06 18:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
PS. Mlekolak w jakim szpitalu teraz siedzisz/robisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3202
Vladimir_Volkoff
Na szczęście niedługo kończę to przedszkole i bedzie luz blus i codziennie melisa z gruszką hehe xD


Padłem he he - sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vladimir różnie:

teraz miałem w Koperniku torakochirurgię, na Hallera i na Żeromskiego w WAMach. Jeszcze w jakiś tam mam, ale nie ogarnąłem jeszcze aż tak planu

Od tego tyg. może w końcu pójdę na siłownie, bo sobie kręgosłup rozwaliłem i od maja schudłem 15-16 kg



Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-10-06 19:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
Nieźle. Ja od czerwca 10kg w dól (wiadro wody). Mnie wysyłają niedługo na Barlickiego do szpitalnej apteki więc jak ktoś zejdzie po podaniu dożylnym to wiedz że na 99% to ja tam jestem xD

No i oczywiście dziś sobota a ja muszę parę gówien przyswoić do pn. zaj**iście. Byle do obrony...

Zmieniony przez - Vladimir_Volkoff w dniu 2012-10-06 19:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie spokój, ale już kolosy zapowiadają na koniec października
Mnie zniszczył kręgosłup, a dobiła sesja poprawkowa
Mam nadzieję, że od tego tyg pójdę na siłkę bo wyglądam gorzej niż jak zaczynałem ćwiczyć A też już mnie nosi i roznosi energia.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-10-06 19:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Mlekołak Wiesz jak się nazywa ten film dokumentalny, którego fragment wkleiłeś na 5 stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam pojęcia. Wpisałem na yt robienie odżywek i wsykoczyło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bang

Następny temat

Stosowanie Lipo Rush

WHEY premium