SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze byc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
witam all
czy taki cykl moze byc ?
kreatyna+mass xll+carbo+ multi pack ( witamy z treca)

i czy warto do tego dolozyc np. tauryne ?
Thx za odpowiedzi!:)

-the power and the glory-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
warto bo jest tania i dobra jesli dieta jest lux i odpiwednio cwiczysz powino byc dobrze

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-06 07:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
przy dobrej dietce, treningu i regeneracji na pewno uzyskasz na tym przyzwoite efekty...osobiscie bardzo podobny cykl zaczynam za kilka dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
hehe dziekowka za odpowiedzi :)

Jeszcze jedno pytanko... po treningu kreatyna+carbo , 40 min pozniej mass xxl. W ktorym momencie lyknac tauryne ( chodzi o kapsulki bo w proszku nie chce, za duzo juz roboty bede mial z tym wszystkim ;P ) ? przed kreatyna lyknac? czy po? Pozdrawiam:)

Banan zycze powodzenia z cyklem ja zaczynam za 12 dni ten cykl, studniowkqa mi wypadla i musialem przesunac... z wiadomych przyczyn

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ja przesunąłem, z podobnych powodów a pozatym czekam jeszcze na niektore suple, oraz chce jeszcze dokupic np.bcaa lub zma zeby zmaksymalizowac efekty tego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Razem z kreatyną i carbo, łykaj tauryne

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tauryne razem z kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
dzieki wielkie :)

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dobry zestaw, tauryna 2g do kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
pepo biore kapsulki, za duzo tego prochu bede mial

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no to kup tauryne w tabsach i przelicz ile tabsów=2g
proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła na maxa

Następny temat

Przerwanie kreatyny?

WHEY premium