SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje ryło...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


a tu papeczki na rozgrzewke...

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam sie na tym az tak dobrze, zeby wypowiedziec cos z sensem lub sie nie powtarzac, ale uwazam, ze ma bardzo ladna i estetytczna lapke. Mysle takze ze ma Zagi predyspozycje do tego sportu.

--==Semper Fidelis==--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


a tu kumpel moja uwaga zostala odwrocona...

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


powali mi sie na gorze to oczywisice ja, chcialem napisac ze moja uwaga zostala odwrocona, a tu juz ostatnie jak narazie foto. ELo> pozdro

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16767
Witam wszystkich i Ciebie Bracie,
mysle,ze mlodszy JA osiagnal juz cos po tym pakowaniu w naszym garazu.

I zdjecia te wczesniejsze sa rowniez fajne i mi sie bardzo podobaja wiec mysle, trzeba nagrodzic go w jakis sposob, najlepiej SOGami albo zwykle gratulacje wystarcza

Pozdrawienia,
DanioZ

Pozdrawienia,
DanioZ


http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=92826&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia  ----- to sa moje starsze foty i rozpiska,teraz wracam do treningu i jak bedzie co pokazac to pokaze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 644


JA PIE***LE!! ZAWODOWA ŁAPA !! TEŻ CHCE TAKĄ HEHE TRZA SIE WZIĄŚĆ ZA SIEBIE :P ALE JAK BYM MIAŁ SIŁKE W POKOJU OBOK TO TEŻ BYM TAK WYGLĄDAŁ
HEHHE POZDRO DLA ZAGIEGO I CAŁEJ EQIPY :P!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest ekipa ŁBÓW ktorej jestem czlonkiem!!! (mam pozycje spowiednika i wsparacia duchowego dla chlopakow) a lapka jest elegancka!!! i bedzie coraz lepsza!!! zagi wierze w ciebie a wiara czyni cuda a ja jestem don judasz co to wie ze sie uda a to byl krulik na malym freestyleu pozdro łby!!!! Amen!!

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko fajnie dobrze zdjatka eleganckie ale czy moglbys uzupelnic profil??a Lapka jest the best.

Ćwiczcie a bedziecie wielcy
Pomoz dzieciom->>>https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108710&whichpage=1&crc=24142734#post4<<< 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


... a wiecie ze czasem umiem nawet myslec(dzis bylem u fryzjera)!

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słodkooo
tzn. fajne włoski

Śpieszcie sie kochać ludzi, bo oni tak szybko odchodzą...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek mojej laski ;)

Następny temat

Różne...

WHEY premium