SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje ryło...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 670 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21393
Popieram wypowiedz Zagusia brata Zagiego młodego, SOGi sie
naleza za to nawet nie wiecie ile on czasu marnuje na wymyslaniu coraz to nowszych smiesznych zdjec (na forum jest przedstawiona tylko mala ich czesc ) Elo

Czas nas zmienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak zgadzam sie ze Starym Łbem(zagusiem). Sogi mu sie naleza. Zapodaj blwanka, glupow, faka itp. Prosze no chyba ze pokasowales juz te zdjatka.

--==Semper Fidelis==--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


a teraz fotka moich zębów...

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


a to moja łapka z przed 5min.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszyscy tak pierdzielicie ze sie naleza SOGI to zacznijcie je dawac.Dalbym mu Soga(ale juz dawalem wiec nie moge) bo uwazam ze sie nalezy i sam to stwierdzilem.Trzymajcie sie.

Ćwiczcie a bedziecie wielcy
Pomoz dzieciom->>>https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108710&whichpage=1&crc=24142734#post4<<< 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe..zgadzam, sie fotki super
talent wręcz aktorski

Śpieszcie sie kochać ludzi, bo oni tak szybko odchodzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


Oto zdjęcie w podzience dla Słodkary.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


to z trenigu bedzie ich pare, dzis mama kupila mi nowa czapke na zime i nie moge sie z nia rozstac a zreszta pasuje do mojej podkoszuli...

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


podobne ale sie rozni

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515


a teraz takie, zdjecia sa starsznie rozjasnione bo mam dwie jazeniowki na syuficie a jedna na scianie.

krok po kroku...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek mojej laski ;)

Następny temat

Różne...

WHEY premium