SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje początki - duf ia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


Elo internetowy napinaczu!

Wystawie dokładnie 7 fotek, zrobionych ostatnio telefonem. Jestem początkujący, bo ćwicze 3 miesiące.
Standardowy wstęp: moja przygoda z siłką rozpoczęła się jak miałem 14-15 lat, kumpel dostał ławke i ćwiczyliśmy na niej w piwnicy. Ćwiczyliśmy tylko płaską(klata), a po co inne? Często kilka razy w tygodniu, 10 serii, 20 powt(palenie jakiego nie znacie ) Dokładaliśmy stopniowo nie schodząc z powtórzeń to i efekty były. Nie mieliśmy pojęcia o żadnych zasadach treninngu, ale klata się zarysowała, siła wzroła- trwało to chyba 3-4 miesiące plus jakieś niewielkie przerwy. Kumpel w tym czasie zjadł troche kreatyny z dextrozą, ale nie licząc lekkiego kopa to tylko przytył kilka kilo wody Ja na szczęście się wstrzymałem od supli.

Potem się skończyło, bo kumpel przystał ćwiczyć.
Po jakimś czasie kupiłem sobie dwa hantle 10 kg i drążęk w drzwi.
Sporadycznie coś poćwiczyłem, jakieś pompki, podciągania, troche w podporze o kolano. 4 miesiące temu, postanowiłem coś zrobić i zacząć znowu ćwiczyć - z pomocą sfd ułożyłem sobie jako taki plan opierający się na hantlach. Zrobiłem go z 2-3 tygodnie, pogadałem z kumplem i wyraził chęć żebyśmy ćwiczyli razem. Jako, że on miał sztange i 2x15, 2x10 to mieliśmy juz troche sprzętu. Przeniesliśmy sprzęt do niego, poćwiczyliśmy miło prawie 2 miesiące - deska=ławka, jakaś rura na polu=drązek itp. Wywalono nas z budynku, bo wykonczenie domu dobiegało konca i brat kumpla miał się niedługo wprowadzić. Z dwa tygodnie ćwiczyliśmy na wolnym powietrzu udało nam się zwerbować nowego partnera treninngowego(przyniósł hantla i 2x2.5kg 4x1kg)

Rodzicie kumpla, pozwolili abyśmy przenieśli się do piwnicy domu. Kilka całkiem sporych pomieszczeń i wielki burdel Kupiliśmy drążek, sztange łamaną, troche obciażenia. Ćwiczymy sobie tak spokojnie, planujemy juz inwestycje w ławke, mimo że sobie radzimy(nawet skos mamy).

Dobra, tylko bez tekstów "urzekła mnie twoja historia", ewentualnie zaakceptuje "urzekła mnie twoja historia-SOG"

Alem się rozpisał

Konkrety

Staż: 3 miesiace
Wiek: od paru dni 16 lat
Waga: z miesiac temu 65 kg
Wzrost: 172cm>x>175cm
Biceps: koło 35 bez pompy
Wycisk na płaskiej: 90 kg - ciekawe, na pierwszym treninngu podniosłem raz 66 kg, po 2 tygodniach 66 szło na 6-7 powt chyba, siła szła ostro i teraz przy koło 90 zwoliniło
Barki: >60 kg
Przysiad >80 kg - dopiero zaczynamy robić, tj robimy rozruch, nie było jeszcze zadnego konkretnego treninngu
martwy: też zaczynamy lekko robić, ale koło 100 kg napewno

Teraz fotki, wiem że nie jest to narazie nic wielkiego, ale widziałem tutaj gorsze okazy Za jakiś czas, wystawimy zdjecia naszej siłowni, dam też więcej fotek jak troche przy***ie.

1/7 NIC NIE PISAĆ AŻ SKOŃCZE

moc moc moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


2/7 NIE PISAĆ

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


3/7 nie mam abonamentu ;-(

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


4/7 jak kupie pierwsze mono za pare miesiecy to bede mieć

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


5/7

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


6/7

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794


7/7

licze, że mi coś napiszecie może nawet soga dostane <najarany>

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8170
jak na 3 miesiące to całkiem dobrze sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8170
: a jeszcze przydało by sie zdjecie klaty przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Staz/wiek hm. Poczestuje sogiem, a jak.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to teraz ja :)

Następny temat

Nowe fotki 18 lat

WHEY premium