SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10087

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
ziper - ile zabuliłeś za obciązenie Activity? Tzn. ile wyszło za kilogram?

Zmieniony przez - KoZiK w dniu 2005-01-24 07:50:49

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Kozik - tych obciążeń akurat ja nie kupowałem tylko kumpel z którym mam tą siłkę - więc nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Ok, a reszta obciązenia jak cenowo wypadla? Potrzebuje ze 150kg i sztangi lamanej i tak szukam jakiegos taniego miejsca. Czasem w supermarketach sa jakies promocje są, ale trzeba miec szczescie, zeby akurat natrafić.

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
najpierw popytaj znajomych - później znajomych znajomych - następnie znajomych znajomych tamtych znajomych - dopiero na samym końcu atakuj supermarket

jest jeszcze inna opcja - tokarz - jak jest dobry to zrobi Ci profesjonal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Pytam pytam i pytam i NIC! Kazdy robi silownie, a nie ja likwiduje i wszyscy co najwyzej kupic chca

A tokarza w moim miescie ze swieczka trzeba szukac, ale zaraz dam ogloszenie na stronie mojego miasta, hrhr

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
okejah

tokarz daje radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GYMNASION-KATOWICE

Następny temat

stary atlas... dobra rzecz??? jak to zlozyc??

WHEY premium