SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja praca-fotki z sezonu 2004

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
dla tej pielegniarki chialbym byc co chwile polamany

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


zmienilem nik bo tamten byl kolesia i sadzil sie juz ze naduzywam jego nik wiedz zalozylem sobie swoj. wiedz panowie kolejna fotka z mojej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


tu fotka jak mielismy wlasnie rozplywanie niestety aparat calej ekipy nie ujol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


a tu nasza lodz motorowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


przedstawiam kolejna porcje zdjec to jest nasza tzw.baza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


a tu fotka jak jeden z naszych pilnuje z łodzi wioslowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


kolejna fotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634


i jeszcze jedna fotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
bardzo fajnie, napisz coś więcej o robótce, ktoś pytał o Twój stopień ratowniczy... swoją drogą zrobiłbym ratownika i kiedy mógłbym pojechać nad morze jako ratownik, jak się załapać itd? byłbym wdzięczny za info...

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
a wiedz mam stopien ratownika aby zapisac sie na kurs trzeba przejsc selekcje u mnie na kursie startowalo 40 kandydatow z czego zdalo tylko 8miu bo zasada jest taka po co maja zdac ze tak powiem cieniasy i byc tylko na pokaz tu chodzi o to zeby byli dobrzy z wariantow na ratownika to tak jak ja mialkem to trzena:1500m przeplynac w 45 min pod woda 30m wyciagnac 3 krazki pod woda za jednym wdechem w roznej odleglosci na glebokosci 4m cholowanie osoby nie przytomnej 200m bez odpoczynku sposobem oborocz za glowe jednoracz i za obie rece nastepnie skoki ratownicze zaliczyc skok odwaki zaliczyc tez trzeba skok z wysokosci z 10m do wody nastepnie ;odki zaliczyc trzeba na czas (idzie sie zmachac)do tego dochodzi conajmniej rozgrzewka przed treningiem okolo 600m ciaglego plywania cholowanie osoby zmeczonej wyciaganie na brzeg z pomostu(ciezko)przejsc na komputerze kurs udzielenia pierwszej pomocy (wszystko )tzn komputer kazy blad zlapie zle ulozenie reki ze danie odeechu do czlowieka co moze spowodowac wymioty u poszkodowaniego,uwalnianie sie od chwytow ktory zaklada topiacy sie czlowiek i naprawde wiele wiele wiecej rzeczy jest jeszcze do zaliczenia tego jest multum ale praca jest gut co prawda jest stres lekki ale ja np:lubie ryzyki ,jesli sie boisz narazac zycia w wodzie to nie polecam pracy, w tej pracy liczy sie sila szybkosc opanowanie i odwaga. czekam jak cos na inne pytania i zapraszam do zdania kursu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziarka ostateczne dociagniecia :>

Następny temat

Mecz Odra - Legia

WHEY premium