SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmm FILMY z przemoca !!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
hej hej znacie moze jakies strony z polskimi gdzie sie napier..... ale chodzi mi tylko o polskie produkcje mmmm (nie to zebym mial na***ane ze lubie ogladac jak kogos nap*****.... no ale mmmmm yyyyy a moze i mam na***... sam nie wiem )

jesli znacie takie filmy (polskiej produkcj) gdzi sie nap*****laja oczywiscie na serjo mmm no nie wiem na bojsku ulicy dyskotecy itd itd to bylo by przefajnie jak byscie podali jakis leink do tego zbioru ;)

dzieki :)

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
jestem po***any ?? mmmmm nie wiem moze ale co to za roznica czy jestem czy nie ??

a zreszta nie oceniaj nikogo po zadaniu jednego pytania bo jesli to robisz to mmmmmmm jestes jakims prostakiem no ale ok mmmm nie wazne nie kucmy sie i pogadajmy wkoncu o tym temacie mmmmm
wiec na kazza mozna znalesc bojki kibicow ale sa takie sobie !!

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
nie ten dzial, zobacz w dziale " Dla psycholi"

"doradca w combat/samoobrona"


trust no one

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
ahhha a skad wiesz ze tam sa takie filmy ??
pewnie sam ciagle je ogladasz hihihihi

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko temat

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769


mmmm aaah biją sie...

co za post...

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ściągnij Ediego

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
a co to jest edi ?? i skad to mozna sciagnac ?? moze jakis adesssik ??

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028
OloKK

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów."

http://www.kungfu.z.pl
Trening? Cóż to takiego? To najważniejsza rzecz w życiu ważniejsza od rodziców, pieniędzy, szkoły i rzeczy materialnych po prostu najważniejsza bo pozwala rozwijać samego siebie w wybranym przez siebie kierunku którego nikt nie narzuca bo jesli coś nam nie odpowiada to zawsze mozna iść ćwiczyć gdzie indziej.

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
ejjjjj nie wpisujcie sie mi tu z jakiemis glupimi wierszykami jak nie macie nic do powiedzenia
'
ja myslalem ze ktos z was zna takie strony a tu taki psikus mmmmmm ok nie wazne pewnie predzej sam sobie takie znajde niz ktorys z wasss raczy mi to napisac ok bawcie sie dobrze itd itd

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 473
jak dobrze znowu byc na forum,szczegolnie przy takim temacie,olo sog

Walka ze sobą jest najtrudniejsza....nigdy nie okazuj litosci dla samego siebie.

Walka ze sobą jest najtrudniejsza....nigdy nie okazuj litosci dla samego siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy- prosze o plan.

Następny temat

Ryota Matsune mistrzem Japan w shooto

WHEY premium