SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko plus odżywka ????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43052
a co kryje się pod pojęciem "niewielka"?:) i czy jakość tłuszczy jest obojętna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o ile pamietam to badanie
to wypijano 1 szklanke

co daje roznice okolo 8 g tluszczu
a rodzaj tluszczu - z mleka
gdzie duza czesc daja kwasy nasycone - o wplywie m.in. tego skladnika pisal Slawek w numerze 7 Perfect Body w artykule Testosteron na widelcu

polecam lekture
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 338
Ja tylko raz zdecydowałem się na wypicie białka z mlekiem i od tamtej pory stałem się zwolennikiem picia odżywki białkowej z wodą.
Jak dla mnie jedyna opcja. Też na trening wygodniej zabrać butelkę wody niż karton mleka. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 815
przecież można kupić mały kartonik mleka (taki dla dzieci)
ja piję z wodą (choć z mlekiem smak o niebo lepszy) bo po mleku mam problemy żołądkowe, a z tego co mi się kiedyś obiło o uszy to człowiek z czasem zatraca możliwość trawienia laktozy, czy ktoś to może potwierdzić? bo jeśli tak i na tym polega mój problem to widziałem gdzieś niedawno mleko o obniżonym poziomie laktozy i warto by było wypróbować ;)

"Nec Hercules contra plures"
I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 338
Takie mleko z obniżoną zawartością laktozy to musi być dobrze przetworzone :). Ale wszystkiego można spróbować.
Jak przyniesie zamierzony rezultat to warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kropski85

niestety mam to samo
od wielu lat pijam tylko na wodzie - niestety tracac czesc walorow smakowych

czesciowo idzie to nadrobic

smietanka 30% w plynie i 1-2 lyzek do drinka

dodaje kremowosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
@ kropski85

z tą nietolerancją laktozy jest tak, że część ludzi gdy dorastają tracą umiejętność trawienia laktozy - to chyba genetyczna przypadłość. Co ciekawe im bardziej na południe, tym więcej przypadków nietolerancji laktozy.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli jestem z poludnia

ale faktycznie ulozenie rownoleznikow cos ma do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Na razie widzę analizę pod kątem tolerancji laktozy i zwartości tłuszczu w sensie bilansu makroskładników. A jak chciałem się spytać, czy przypadkiem mleko nie spowalnia wchłaniania? Wtedy potreningowo nie byłoby najlepszą opcją mieszać białka, czy czegoś innego z mlekiem...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mozliwe jest spowolnienie
ale PO treningu jesli przed i na treningu podawano aminokwasy/bialko
zalezy nam na tym aby przez kilka nastepnych godzin aminokwasow bylo ciagle duzo

wiec jesli tolerujesz - smialo !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostawa

Następny temat

PUNKTY OLIMP JAK POLICZYC????

WHEY premium