SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko plus odżywka ????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 218 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1095
Przeczytałem ostatnio kilka artykułów o tym że mieszanie odżywki białkowej z mlekiem ma swoje uzasadnienie,oczywiście z mlekiem 0,5%. Co myślicie na ten temat ?????
Dodam tylko że ja uwielbiam produkty mleczne i dobrze je toleruje,zresztą zgodnie z moja grupa krwi AB,produkty mleczne są nawet wskazane.
Pozdrawiam, Tomek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bywa też ,że wystarczy się przyzwyczaić. kiedyś nie mogłem wypić 3/4 szklanki bez odczucia że coś jest nie tak. dziś spokojnie moge wypić 300ml z białkiem i wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
ja bialko pije tylko z mlekiem ze wzgledu na lepszy smak

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Jak tak to pij z mlekiem .

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Bierz mleko 2%

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tez jesli mleko bralbym 2%ntowe

faktycznie smak zmienia sie bardzo na plpus

jesli tolerujesz i nei jestes na diecie - swietny pomysl !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja nie toleruje
raz wypiłem litr mleka (tak litr) po treningu to tragedia
brzuch bolał
odstawiłem mleko i ok jest

ale gainbolic czekoladowy (stary) z mlekiem wspominam świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety
jak wspomnialem
nie kazdy moze
ja niestety tez nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
białeczko z mlekiem plus łyżeczka kakao - to mój sposób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Ja wszystkie odzywki pije z mlekiem. lepiej smakuja.
Moje pytanie, dlaczego nie powinno się tego bic jak to powiedział biniu "jak nie jestes na diecie".
Pozatym, mleko 3,2% fajnie podbija kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mleko w naturalny sposob dostarcza kalorii
ktore mozna ze tak ujme lepiej spozytkowac w okresie gdy jest ich malo

poza tym galaktoza oddzialywuje na nas podobnie jak fruktoza - przy wiekszych ilosciach mleka (zwlaszcza w polaczeniu z cukrem (fruktoza) moze to stanowic problem sam w sobie przy odchudzaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Więc przy masie niezbyt przeszkadza :)
Szczególnie, gdy dobrze toleruje sie fruktoze

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-03-07 18:33:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostawa

Następny temat

PUNKTY OLIMP JAK POLICZYC????

WHEY premium