SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

mięśnie brzucha

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 50
Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać, żeby uwidocznić środkowe mięśnie na brzuchu tak jak na zdjęciu ->

http://stylowi.pl/30646488

Zmieniony przez - Holaa w dniu 2015-03-25 13:57:31

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 23792 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 81252
trzeba sie dobrze zagłodzić..... "brzuch robi się w kuchni".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 50
ogólnie od paru lat zdrowo się odżywiam :) nie jem słodyczy ani nie pije soków i napojów typu cola, nie używam cukru chyba że miód, a z tego co wiem to żeby zbudowac mięśnie nie skazane jest ''zagłodzenie''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8582 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 74835
To tak nie działa…
Ładny, umięśniony brzuch robi się w kuchni ale aktywność fizyczna (a nie konkretne "ćwiczenia na brzuch") jest niezbędna aby uzyskać estetyczny efekt. Nikt tu o głodzeniu nie mówi.

Jeśli chcesz konkretnej porady to wypełnij ankietę pokaż jak ćwiczysz i jak się odżywiasz: http://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeśli robi się w kuchni to co musiałabym jeść czy nie jeść ? ? Jeśli chodzi o aktywność fizyczną ruszam się bardzo dużo. Mam koleżanki które dzięki (np abs)
zrobiły fajny brzuch a jedzą słodycze itd ;/

Zmieniony przez - Holaa w dniu 2015-03-25 15:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8582 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 74835
wypełnij ankietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 23792 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 81252
a ja znam panie, prowadzące aerobiki 6x w tyg po parę godzin z fałdą na brzuchu również młode dziewczyny
i jak wyżej: ankieta, zrzuty z misek, wypiska z treningów i jakieś foty do oceny

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-03-25 15:46:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mniej więcej uzupełniłam. Ogólnie jem 6 posiłków staram się pić 2 L wody na dzień i ćwicze od poniedziałku do soboty od 2 miesięcy. Oprócz tego mam treningi fizyczne 4 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10688 Napisanych postów 45197 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57796
A to, jak ci się ułożą mięśnie na brzuchu, to kwestia genów. Jedni mają taki wzorek, jedni inny. Czasem bardzo widać pas mięśnia prostego, czasem prawie wcale - niezależnie od stopnia umięśnienia czy wyżyłowania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tak to ogólnie piszesz, że tylko wróżyć można... słuchaj 6 posiłków, to może być 1200 kcla, a może być i 3tyś kcal, może być w twoim menu dużo niekorzystnych produktów, które wydają ci sięzdrowe, bo "jedząc zdrowo", nie zawsze jest wystarczająco...
do tego co to są treningi fizyczne?? i matkozcórką: 6x w tyg cuś tam robisz + 4 x cuś tam....
Koniecznie dokładna wypiska z diety i treningów.

I jak Jurysdykcja pisze: wszystko zależy od genów i rodzaju i budowy mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mój brzuch teraz wygląda jako tako tak : http://ocdn.eu/images/pulscms/MDA7MDQsMCwyMywzZTgsMjMyOzA2LDMyMCwxYzI_/40c79d549d3a11bbe8a82caf15402a4f.jpg
i po prostu chciałam coś w nim zmienić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka :)

Następny temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc :(