SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie brzucha, biceps

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mógłbym szybko i skuteczni schudnąć i wyrzezbic brzuch. Mam 17 lat cwicze już ponad 5 miesięcy. Brzuch trochę mniej bo około 3-4 miesięcy. No ale do rzeczy robię ćwiczenia na brzuch i "wchodzi" mi tylko w górną część. Jak ćwiczyć na zwiększenie dolnej partii brzucha i szybko schudnąć czytałem że mięśnie brzucha widać przy 10-15 % tłuszczu.
Druga sprawa to biceps. Na początku ćwiczeń miałem 30cm w łapie i teraz mam 36 cm. I utrzymuje się już długo długo... Nie chce rosnąć. Zwiększyłem liczbę powtorzen i nic
podnoszę 20kg po 20 razy i 2 serie. Na zdjęciu jest doskonale widać o ile mniejsze są dolne mięśnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
1- Szybko i skutecznie nie schudniesz
2- Zacznij jeść to urośnie
3- Nie da się jednocześnie budować masy oraz redukować

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Co byscie mi radzili spalilem 35 kg jak najlepiej wypracowac mięsnia brzucha robie go codzien i pytanie brzmi tak czy warto wierze ze tak jakies rady ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
michow
1 nie warto
2 cwiczenia z obciazeniem
3 dieta, dopiero przy niskim %BF miesnie brzucha sie odslonia

do autora
1 na dole nie brakuje ci miesni tylko tluszcz je zaslania
2 kto ci rozpisał taki trening na biceps 2serie 2x 20kg ??
odsyłam cie do odpowiedniego tematu i zycze sukcesow : https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2013-08-24 21:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
%BF co to tak wogole znaczy jesli morzna wiedziec?? bo nie bardzo sie oreintuje a propo diety
co byscie tak radzili jesc na porządku dziennym ?? cos z waszego przykladu zdrowe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
bf- body fat czyli poziom twojej tkanki tłuszczowej, poczytaj w odżywianiu, przejrzyj podpięte tematu w juniorze o diecie + ogarnij ortografię .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarium a farbowanie włosów

Następny temat

Controlled Labs Blue GrowtH 150

WHEY premium