SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

methasteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
1. WIEK: 19
2. WAGA: ok.60 ;(
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:rok
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadne
8. TRENING: 3 razy w tyg.
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: -
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej to drugie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

pomoze ktos w koncu ?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Powaliło cię? Miałeś wypełnić ankietę a nie wstawiać pustą. Choć to co wypełniłeś chyba wystarczy żeby cię zdyskwalifikować jeśli chodzi o ph

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
jezeli tylko tyle waze to chyba wiadomo ze nie wezme duzo na klate itp.jesli o to ci chodzi .co mialem wpisac ze np 50 kg wezme i tyle??//bylem u lekarza bo nie moge przybrac wagi za cholery przez bardzo dlugi czas ale jestem zdrowy.dlatego przez przypadek gadalem z kumplem ktory juz ma dosc dlugi staz i mowil ze moze ph sprubowac ale z rozsadkiem i przemysleniem dlatego sie pytam k... ale nikt nie powie nic konkretnego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Zacznij jeść to zaczniesz rosnąć! Dietę masz? Zapewne nie bo gdybyś miał dietę to nie miałbyś 13kg niedowagi. Sterydy nie są lekarstwem na niedożywienie!

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
no ok . ale ja jem duzo .widocznie nie tak jak powinienem .masz racje diety nie mam .bo jak prosilem o diete kiedys kilkakrotnie to mnie traktowali wszytscy jak teraz z pytaniem o ph. a moze ty ułozysz mi dobra diete bo widze ze masz juz doswiadczenie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
To chyba logiczne że nikt ci diety za darmo nie ułoży! Poczytaj dział odżywianie i sam ją ułóż a potem daj do poprawki to napewno ktoś ci pomorze.
Za wygodę się płaci, więc albo udaj się do dietetyka i zapłać albo poczytaj i sam ułóż i daj do weryfikacji.

A swoją drogą to te ph co dałeś linka to mi śmierdzą jakimś wałem (ktoś wziął zdjęcie butelki i w paincie dodał etykietę i teraz szuka frajerów na alledrogo)

Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2010-07-19 12:09:21

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
ale cos konkretnie chcesz powiedziec piszac ze sadzisz ze te ph cos sa nie tak? moj kolega je kupil i dodatkowo bialko i carbo.ma mi dac znac jak to dziala wogole czy jest sens kupowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Dziś Sanepid się dowalił do mdrola,jakaś grubsza akcja się kroi.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Pomijając już fakt że ph nie dla ciebie, to w życiu nie kupiłbym takiego syfu! Jak dla mnie ktoś to w domu składa a co będzie w środku tego nikt nie wie. Nieźle koleżka wywalił kasę w błoto

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
aha.no zobaczymy moze rzeczywiscie bedzie jakis gruby przypal z tym wszytskim.moze chca to wycofac z obrotu na rynku i kombinuja z tymi "specyfikami"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testovis : co jest grane 6 tydzien za mna a nadal stoje ?

Następny temat

Po.......

WHEY premium