SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta razak serce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 630
Witam,
Kilka miesięcy temu rozpocząłem cykl mety razak w dawce 30mg/ed (przy wadze 90kg) jednak przerwałem go po 2 tygodniach z powodu nasilających się krwotoków z nosa (krew leciała mi z jednej dziurki dość obficie już praktycznie codziennie, wystarczyło dotknąć nosa z tej strony, zacząłem stosować przez kilka dni rutinoscorbin + wit K ale nie pomogło). Po 2 tygodnaich stosowania tej mety (o której czytałem raczej dobre opinie) moja waga zwiększyła się o ok 1,5kg (jendak było to raczej spowodowane tym że trzymałem diete i ogólnie jadłem dużo więcej + 2 razy dziennie wpc,z resztą takie wahania wagi zdarzają się w ciągu doby) , jednak apetyt nie wzrósł niemal w ogóle a siła też jakoś zauważalnie się nie zwiększyła więc odstawiłem.

Ok. 3 miesiące po 'cyklu' zrobiłem sobie EKG (przy okazji robienia badań do uprawiania SW), lekarz powiedział że 'jest trochę lekkich zaburzeń środkomorowych, co się zdarza' jednak nie wiem czy wcześniej też one występowały czy pojawiły się dopiero po mecie. Ciśnienie było minimalnie podwyższone.


Po tamtym cyklu zarzuciłem opakowanie hepatilu (na cyklu oczywiście esseliv forte)
Teraz zamierzam rozpocząć cykl polskiej mety.
Czy polecilibyście jakieś środki/suple aby zadbać o serce przed cyklem?

Co brać potem już na cyklu aby chronić serce?
Czy ta meta to był fake?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Skoro tak sprawa wyglada to rozumiem ze obawy sa znikome,
Ja tam bym pewnie powtorzyl dla spokoju, mnie osobiscie pare miesiecy temu na ekg wyszedl zawal na kazdym nastepnym i echo juz bylo ok, wiec to sie zdarza faktycznie

Acard to poprostu aspiryna, zapobiega nadmiernej krzepliwosci co na saa moze byc problemem, ale nie na samej meci,
Tak jak pisalem mozesz sobie brac, to jest naprawde malo istotne bo acard to profilatykwa przeciwzawalowa i przeciwudarowa, co na cyklu z samej mety zdrowemu czlowiekowi nie grozi

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364360 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668908
metka to metka,na razaka raczej n ikt nie narzekał.Stawiał bym na ciśnienie,badałeś na cyklu?o serce jak zadbać?dobra dieta,aeroby koenzym q-10 zmiana na inną firmę nic nie da skoro substancja czynna leku jest taka sama.zacznij od kontroli ciśnienia bo pewnie tutaj był problem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jakieś problemy z sercem w rodzinie?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
neevsky
Jakieś problemy z sercem w rodzinie?


uczuciowi ludzie




Ja jadłem razaka i nic takiego mi się nie działo, może masz jakiś niedobór witamin, albo problemy z nadciśnieniem lub właśnie z sercem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 630
Witaminy brałem olimpa na cyklu, ciśnienie chyba standardowo jest podwyższone na koksie więc z tymi krwotokami pewnie o to chodziło. Nikt w rodzinie nie miał i nie ma problemów z sercem. Byłem u laryngologa po skończeniu i stwierdził że mam poszargane naczynko (czy coś w tym stylu), kazał brać jakąś maść i przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 630
(sorry za 2 posty)
Słyszałem że niektórzy biorą na koksie Acard co myślicie o tym leku?

Może racja że zmiana firmy nic nie da ale dziwne że po takiej dawce nawet apetyt nie wzrósł,

@Miłosz, jakie miałeś efekty po tej mecie?

Zmieniony przez - verson w dniu 2013-01-31 14:10:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
szła tak jak iść powinna, bez żadnych komplikacji a powiedź mi którego miałeś razaka ? różowe tabsy we woreczki strunowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 630
Miałem 100 białych tabsów w listkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
to widzisz, ja miałem inną ale podobno ta co Ty masz to lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Acard profilaktycznie mozna brac napewno.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 630
Odświeżę trochę temat :p
Niedługo zaczynam cykl na polskiej mecie.
1. Czy wystarczą witaminy olimpa, koenzym q10 i esseliv?
2. Czy dorzucenie Acardu coś pomoże?
3. Polska meta jest w tabsach 5mg przy wadze ok 90kg chcę brać 25mg ed co daje 5 tabsów, jak radzicie brać np 1 tabs po śniadaniu 2 po obiedzie i 2 po kolacji bedzie ok? czy lepiej podzielić na więcej dawek? Czy do każdej tabletki brać tabletkę esseliv czy wystarczą np 3 dziennie/

Zmieniony przez - verson w dniu 2013-02-04 23:41:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI EnathaN wybrac?

Następny temat

Testosteron Prolongatum efekty.

WHEY premium