SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta + dodatki...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Clomid na recepte ale jak masz dostep do mety to powinienes tez miec do clomidu wedlug mnie hepatil lepszy na watrobe,no ale juz bierz co masz Clomid przez 10 dni po 1 tabletce,oczywiscie po cyklu ,a jak pojawi sie gina to nolve po kazdej metce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
po 100 tab niemusisz brac odblokowania wystarcza oslonki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
84 tabsy mety pujdzie na 4 tygodniowy cykl czyli nie powinenem brac tego clomidu bo to sie bierze jak sie bierze duze dawki i duzo mety.... reszte mety gdzies komus dam bo kolo 100 tabsow mi starczy zeby cos przytyrac...a tak to dalej bede ciągnoł na sumplach:] szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
dobry pomysł.na mecie zdobedziesz troche masy a potem na sulach wyrzeżbiz i ja utrzymasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
2 powyzej nade mna nie grzeszą ortografią. matołusz i 2 jakis mistrz pokątny ;d
do szkoły a nie za anaboliki sie chwytacie.

Zmieniony przez - SaMuRai-N w dniu 2007-09-07 18:15:00

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
A ty się chwyć za swój pusty łeb bo nie pomyslałeś że może jak to pisałem to się spieszyłem do pracy ale przecież ty chyba nie myślisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Przepraszam za mój psuty łeb.Nie zniże sie do twojego poziomu zeby wyzywać.Napisałem to ironicznie,ale masz pewne problemy interpretacyjne wiec trudno.Zdr.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
sory samuraju za ten pusty łeb bo troche mnie poniosło a zwracając mi uwage nawet w sposób ironiczny miałeś racje bo narobiłem strasznie dużo błędów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
nie ladnie sie tak wyzywac nie ladnie... cylk bedzie kosztowal 255zł ale to bedzie nie oplacalne a pozatym do 100 tabletek mety nie trzeba brac odblokowywaczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szot omka

Następny temat

Encorton

WHEY premium