SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass xxl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
Witam. Zakupiłem dziś mass xxl 3kg smak pinacolada, nie smakuje mi to za bardzo ale da się wypić( rozrabiałem to z mlekiem z wodą pewnie jeszcze gorsze:/). Mam takie pytanie czy mogę do tego dosypać małą łyżkę kakao?
Będę sobie to pić ;
-w dni treningowe 2 razy po 50 gram ( 1,5 h przed treningiem i 30 min po treningu)
-w dni nie treningowe 50g po południu

Liczę na pomoc,za wszystkie błedy przepraszam,gdyż piszę z telefonu.
Pozdrawian
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 446
jeśli koniecznie musisz zastępować posiłki suplami, to bierz mutant masa(ciastko)(dodatek kreatyny w porównaniu do XXL'a) i dosypuj WPC jak napisałem wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Możesz dorzucić kakao.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
kakao możesz dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
lepiej napij sie 100g po treningu

a przed zjedz odpowiedni posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
dzięki wielkie, a mam takie pytanko, czy przy treningu fbw mogę sobie tego gainera pić? czy musze przejść na plan łaczony (klatka+triceps w pon itp) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
oczywiscie ze mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
zapuytaj swojej diety a nie treningu czy potrzebuje uzupelninia w postaci odżywek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
ok:)
A w dzień nie treningowy to ile pić masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
czyli diety brak

pij wtedy gdy masz ubogi posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
a tutaj podaje temat do opanowania :) https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
jako takiej diety nie mam bo wiadomo kasy brak. Jem co da mama w dużych ilościach:) Po treningu jem zazwyczaj ryż ostatnio jadłem ryż z cukrem i śmietaną:dd
10wskazówek żywieniowych czytałem nie raz:) zawet znam swoje dzienne zapotrzebowanie :) lekko ponad 2850kcal:p
Miesiąc temu piłem masa 3/4 razy dziennie w dt a w dnt 3 razy chyba po 50g a teraz myślę że starczyłoby w dt po treningu 100g a w dnt 50g dziennie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Amino Max opinie

Następny temat

Rozpiska suplementacji DT/DNT

WHEY premium