SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masowka konkretna ale...............:)))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 2kg gainera mass xxl treca i 2,5kg bialka 80procentowego olimpu.chce zrobic cykl masowy ale tak maxymalnie masowy przez okolo miesiac do poltora.no i moje pytanie brzmi co jescze do tego dokupic,diete mam w miare dobra bez zadnego wylicznia ale poprsotu staram sie duzo szamac bialka i wegli.co dokupic?myslalem nad kretka ale przeicez to tylko woda mnie spompuje.waze aktualnie 75 musze do conajmniej 80 dojsc.no i jescze pytanie2 wiem ze nie ten dzial ale nie chce forum zasmiecac...jesli robie mase to lepiej robic 6 powtorezen 8 czy 10?i czy robic duzymi ciezarami czy lepiej mniejszymi a dokladniej?dzieki za odp i dam soga.pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
///myslalem nad kretka ale przeicez to tylko woda mnie spompuje////
poczytaj troche o kreatynie
m.in. ma własciwosci antykataboliczne, zwieksza koncentracje, dzieki niej mozesz przeprowadzic bardziej intensywny trening, awiec 'wiazanie wody' oznacza cos wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quart wiem ze daje wytrzymalosc,sile,mozna zwiekszyc intensywnosc treningu..itd..ale tamte czynniki wplywaja na sile a nie na mase(o ktora mi glownie chodzi)ale jak wnioskuje z twojej wypowiedzi jestes jednak za kreatyna??a ile mam robic serii przy cyklu kreatynowym?normalnie czy mozna zwiekszyc?pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
mi po kretce poszła raczej masa ale miałem trening typowo masowy
ważyłem właśnie 75 po kratce ważyłem 80 tak więc przybyło mi 5 kg masy (i wogóle nie miałem żadnych spadków, prócz miejszej motywacji do treningu po odstawieniu kretatyny) choć może to być zasługa pozostałych czynników.
ja ustawiałem ciężar tak żeby wykonać dokładnie 12/10/8/6 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a do kretki obowiazkowo musze glukoze dokupic?ile glukozy dziennie?i czy robic w kreatyunie faze nasycenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deil a ile w bicku ci po cyklu skoczylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
2 cm a co do glukozy to lepiej żeby była min 30g na pozcję kretki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
a co do fazy nasycenia to tylko strata kratyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok masz soga stary.a myslisz ze 250gram starczy mi na cykll?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Retencja wody przy użyciu kreatyny to jedynie efekt uboczny (który jest również oczywiście przydatny w czasie robienia masy). Co do innych suplementów - możesz dodać praktycznie wszystko - zależy to od zasobności portfela. Jeśli trzymasz się diety, spożywasz dodatkowe ilości białek czy węglowodanów to podstawę masz zapewnioną. Nad kreatyna oczywiście możesz się zastanowić - o ile Twój staż nie jest zbyt krótki to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byś miał rozpocząć branie tego suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
250 g spokojnie Ci starczy na cykl

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie ćwicze na siłce ale chce wbić na rzeźbe i szybkość!!!

Następny temat

Mały Paradoks

WHEY premium