SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa czy redukcja ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

103

Staż treningowy

rok

Cel cyklu

?

Stosowane już wcześniej suplementy

bcaa nitrobolon super pump saw tcm

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

10

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

3700 kcal

Przewidziane finanse na cykl

300 mc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 388
witam panowie potrzebuje waszej fachowej porady mam dylemat robic mam mase jeszcze czy redukcje i z głowa stopniowo masować ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozna nieco zredukowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Jak znasz swój organizm i wiesz, że szybko tracisz fat to pociągnij do wiosny masę, jak wolno, to możesz zacząć od stycznia. Ja bym porobił masę jeszcze do lutego/marca (do wiosny), a potem wskoczył na redukcję, ale ilu ludzi tyle opinii

Zmieniony przez - Yebievdenko w dniu 2014-12-13 10:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 388
wlasnie szybko lapie fat na brzuchu nawet nie wiem czy jestem endo czy ekto . kupic spalacz do redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wszystko zależy od Ciebie, jedni wolą mieć cały czas bf w ryzach, inni lubią świniomasę i późniejsze cięcie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Jesli chodzi o spalacz to narazie zbedny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 388
dodaje wiecej zdj nie sa one do konca jak powinny byc zostaly zrobione kamera laptopa










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja bym wycinke zrobil, z tym BF wrazliwosc insulinowa pewnie juz jest kiepska

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
A jak jeszcze przymasujesz to ciezko bd na sezon brzuch odslonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 388
faktycznie moze slaba wrazliwosc insulinowa bo mase szybko lapie ale duzo fatu byl okres ze wazylem 108 . jezeli waze 100 kg to do ilu obciac na poczatku ww ? i pic przed i po treningu carbo ? i ile robic cardio 30 min 3 x w tyg ? skakanka wchodzi w gre ?

Zmieniony przez - dominikzet w dniu 2014-12-13 21:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak wrazliwosc slaba to mozesz wystartowac z wiekszej ilosci tluszczy, bialo na poziomie 2g, i z ilosci wegli okolo 2-3g

carbo bym wywalil na razie.

mozesz wystartowac bez cardio, zobaczysz jak bedzie szlo.
skakanka spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3x siłka 3x basen, Shock + Storm + mono dawkowanie

Następny temat

Czy mogę brać kreatyne?

WHEY premium