Witam mam problem z oczami od pewnego czasu gdy patrze na niebo lub jasne kolory to widzę takie białe kropki a ja spojrzę na ziemie to widzę kropi i paski ale to na chwile . Czasami tak jest a czasmi jest oke .Jeszcze chciał bym dodać że siedzę dużo przed kompem
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
Możliwe, że masz przemęczone oczy albo to początek wady wzroku, ale najlepiej przejdź się do okulisty.
Asia_Asia
Asia_Asia
Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.
...
Napisał(a)
Jak się patrzysz w niebo a potem w ciemne miejsce to mogą wystąpić takie obrazy jak mówisz oczy się muszą przyzwyczaić do nowego otoczenia, i nie patrz w niebo za często a zwłaszcza tam gdzie słońce świeci, najlepiej udaj się do okulisty na badania.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!