SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem z apetytem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam niecale 18 lat i waże 58kg,
czesto mam objawy glodu ale mimo to nie mam na nic ochoty, trzesa mi sie rece jest mi slabo i nie chce mi sie nic procz spac, chodze spac mniej wiecej kolo 1w nocy a wstaje roznie raz o 6 a raz o 9, 10 a nawet o 11, moje posilki sa nie regularne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup sobie apetizer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz do lekarza z takimi objawami i wytlumacz mu dokladnie co sie dzieje i on wysle cie na odpowiednie badania . Ja tak mialem jak tescia mialem niskiego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Trzęsące się ręce i brak ochoty na jedzenie to może z przepicia na kacu nie chce się jeść pomimo głodu a po dłuższym chlaniu i łapki drgają

a na poważnie idz do lekarza, albo spij dłużej, zażywaj witaminy i minerały, jak ciśnie Cie głód to trzeba jeść nawet na siłe próbuj.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia na usuwanie tkanki tłuszczowej

Następny temat

podpowiedzi dotyczące walki wręcz

WHEY premium