SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
Nie , mozesz miec jedynie podwyzszone wyniki pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
raczej nie przeciez to wojsko :) a nie zawody ;p

"Bez mety nie ma sylwety, a bez deci nie wychodz z apteki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
panowie tez przymiezam sie do zakupu m drol powiedzcie czy brac go w czasie cyklu enana z boldem czy moze lepiej po na odbloku np..??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj na kick start tyklo nie duzo od 10-20mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Witam serdecznie ! Gość z pitbulla powiedział mi ze po m-drolu na odblok wystarczy T-bol co wy na to ? :) Sam osobiście jestem świerzy w PH a jedyne co brałem to zwykłe suple więc pytam specjalistów i zaprawionych w boju:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednemu wystarczy drugiemu nie ile organizmow tyle reakcji generalnie powinno wystarczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
mdrol - kolega nie kłamie , a co za tym idzie opis produktu równiez rzetelny na jakiej stronie bys nie patrzył
pozytywny ph, i biorac pod uwage cene i osiagi po nim w porownaniu do innych ph to produkt wysmienity , tylko nie oszczedzaj na oslonkach i odbloku, szkoda Twojej watroby inaczej, znam wielu koksiarzy z mojej pakiernik co na haslo: oslonki reaguja smiechem ale wtedy poznaje sie ich iq ;)
ja polecam zmieszac z d-zine chyba ze sie boisz efektow to z super varem ;)
pozdrawiam

głośniki trzeszczą, dupeczki wrzeszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Oszczędzać nie zamierzam ciekawiło mnie i w sumie nadal ciekawi czy T-bol faktycznie odblokuje jesli mdrol zablokuje :D kumple mówią że ich wcale nie zabloczyło:D a na forach czytam ze blokuje mocno:D jedno mówią że t bol odblokuje inni że trzeba clomidu :D Osłonki to podstawa bo i tak jesli juz się zdecyduje na ph to mam świadomość że po bebechach niexle mi się pzrejedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
po co Ci jakis odblok??? ja bralem m-drol i wcale niepotrzebne odbloki!!!

"Bez mety nie ma sylwety, a bez deci nie wychodz z apteki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

profecjonalna porade prosze

Następny temat

skonczyl sie proscar

WHEY premium