SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 549 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8972
to spytaj sie braciszka jak taki obeznany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Z PH nie ma zbyt dużej styczności, tak samo jak z SAA. Zresztą jakby miał to bym nie pytał tutaj - logiczne.
Jakiś inna odpowiedź? Mądrzejsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15860
madrzejsza odpowiedz to wez sie za jedzenie bo tylko z tego powodu jestes chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Wpieprzam ile wlezie. Jak siadam przy stole nawet z dużo grubszymi ode mnie ludźmi to potrafię więcej zjeść;]. Wracając do mojego pytania, czy ktoś potrafi odpowiedzieć na nie? Może powtórze :
Jakie mogą być konsekwencje używania m-drol jeśli nie mam żadnego stażu treningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239
taki ze jak sobie go za***iesz to bedziesz musiał leciec na mocniejszych od niego srodach a takimi juz nie sa np staki, czy sama kreta, xpandy czy inne duperele bo moga na siebie juz nie działac tak jak powinny, ale widze jestes lepszy od innych bo niektorzy cwicza 2 lata i im odradzamy branie M drola na 1 kontakt z PH a ty nawet nie cwiczysz i chcesz wziasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Nie jestem lepszy dlatego pytam was - znawców tematu. Jakie mogą być konsekwencje zdrowotne? Jeśli chodzi o branie tego środka bez wcześniejszego stażu treningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
moga byc zadne, ale moze byc m.in.:

-ginekomastia
-uszkodzenia watroby
-nadcisnienie
-problemy z nerkani

to najwazniejsze - o innych poszukaj - wszystko juz bylo walkowane setki razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poza tym nie wykorzystasz w pełni jego mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239
nie wycwiczyłes swoich mozliwosci a "chcesz łamac bariere genetyczna"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Wiem, jakie mogą być skutki ale tyczą się one każdego, niezależnie od stażu treningowego, tak? Chodziło mi czy gdy ktoś ma znikomy staż treningowy to czy prawdopodobieństwo skutków może się zwiększyć. Jeśli tak to czy bardzo? Jak sie ma sprawa wykorzystania w pełni jego mocy? Czy jakiś legalny środek na chwilę obecną (bo tylko takie biorę pod uwagę :P), dałby mi ciekawsze efekty, niż ten wspomniany wyżej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

profecjonalna porade prosze

Następny temat

skonczyl sie proscar

WHEY premium