SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239
dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
To to wiem. Do tego co bym mógł jeszcze dodać?Coś co da mi jak największe efekty(odpadają nielegalne środki i raczej PH też ;])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239
daj ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
M-droll z CEL to szajs to jest moj 4 ph jaki brałem i nagorszy cóz z tego ze klepie.Ja własnie skończylem cykl na nim fakt masa+5kg ale zalanej nie ubitej jak po superdrolu czy massdrolu ktore bralem wczesniej biceps +1.5cm sila z 110kg na 135kg na plaskiej do cyklu mialem animal paka,abc vitamin,complex vitamin b6,omega 3,6,9,czosnek w kabsach,complex saw palmetto,storm,pct ax,10 tab clomid,sylimarol,liv 52,whey protein matrix 6kg,amino 4800 dymatize.m-drol bralem 5tyg(20,30,30,30,20)w ostatnim tyg wrzucilem storma clomid 6godz po ostatniej tablecie m-droll(2,2,1,1,1,1,1,1)pct na nastepny dzien po ostatniej tab m-droll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
sylimarol zaczalem brac na 2 tyg przed cyklem w czasie cyklu z kazda tabletka m-droll po cyklu 2 tygodnie liv52 robilem badania watroba ok ja bloku nie mam ale sajdy okrutne jak po zadnym ph bole glowy,serca,jąder masakra zle samopoczucie skonczeniu m-drolla bole ustaly ale jajka czasami bola tego nigdy wczesniej nie mialem a to juz moj 4 ph z kolei co najlepsze moich 2 kolegow bralo rowno ze mna m -droll i mialo te same sajdy jeden z nich odstawil go po3 tyg bo malo mu jajec nie rozerwalo wiec to nie przypadek.Dajcie sobie lepiej spokój z tym ph dora rada.pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Jescze jedno zamiast m-drolla kupcie lepiej powerdrol GAT jesli macie mozliwosc bo sprzedaje sie w mgnieniu oka a jesli nie to massdrol zdecydowanie lepszy niz m-droll a jak go polączycie z trenadrolem to juz naprawde wspaniale efekty.pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Moje pytanie czy ZMA boozery tescia brac po zakonczeniu cyklu m-droll + epi? czy ZMA brac w trakcie normalnie na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zma możesz cały czas, boostery po odbloku aptecznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Dzieki za odpowiedz, Aras84 staram sie na gg dobic do Ciebie ale z marnym skutkiem, a potrzebny mi jestes na zaboj :P

Zmieniony przez - Vexel w dniu 2010-07-19 17:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z reguły nie piszę na gg, chyba, że mnie coś bardzo interesuje, napisz na pw o co chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

profecjonalna porade prosze

Następny temat

skonczyl sie proscar

WHEY premium