SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój pierwszy cykl porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1872
myśle że tak biorąc za priorytet przede wszystkim poprawe osiągów siłowych i pracę w której nie siedze za biórkiem jeśli zauważę zbyt mocne oblewanie się podczas cyklu po prostu je jeszcze przytne podczas cyklu co o tym sądzisz Psychol18

ludzie na siłowni dzielą się na tych, którzy już biorą i którzy będą brali ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
obserwuj organizm i będziesz odejmował lub dodawał w trakcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1872
lodzianin1 napisał byś mi jakieś porady odnośnie moich pytań? chciał bym znać Twoje zdanie

ludzie na siłowni dzielą się na tych, którzy już biorą i którzy będą brali ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24242
przy takiej ilosci wegli i do tego meta to przyszykuj sie na niezla zamule przez caly dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4563
Z całym szacunkiem ale powinieneś zrobić redukcję tego pasa ponieważ z dużym prawdopodobieństwem będziesz wyglądał jak ludzik z reklamy Michelin. Chyba kulturystyka nie polega na byciu nalanym wielkim batonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1872
więc jaką proporcje węgli na kg byście doradzili przy takim cyklu? proszę o branie pod uwagę, że cykl chciał bym wykorzystać jak najlepiej pod kontem siły w granicach rozsądku oczywiście z tymi węglami Postaram się prócz ankiety wrzucić coś do galerii żeby było łatwiej ocenić

ludzie na siłowni dzielą się na tych, którzy już biorą i którzy będą brali ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1872
dodałem do galerii fotki z przed 4 3lat i aktualne robione tel jak tylko zdobęde aparat zrobie coś lepszego

ludzie na siłowni dzielą się na tych, którzy już biorą i którzy będą brali ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
ja bym tak bardzo nie kombinował,daj testa w poniedziałek i czwartek po 250 mg,nlova pod ręką,hcg możesz tak jak rozpisałem lub od 3 tyg do 12 po 500 j.m. week,sermy 10 dni po ost testo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1872
w poniedziałek i czwartek czyli raz co 3 i raz co 4 dni czyli rozumiem że nie musi byc idealny odstęp czasowy pomiędzy iniekcjami?

ludzie na siłowni dzielą się na tych, którzy już biorą i którzy będą brali ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94816 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
nie musi,tak jest prosciej wiem po sobie jak biłem co 4 czy 5 dni i tak przestawiały mi się dnisa to długie estry wiec nie ma problemu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie, tetno i ll

Następny temat

opuchlizna ramienia

WHEY premium