SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leucine stack i nudności

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slawek chyba wspominal o tym ze sa osoby wrazliwe wlasnie na estry ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
faftaq

to sie nazywa kretywne podejscie to problemu i znalezienie obejscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Najlepiej jak coś się dzieje zmniejszać dawki a częściej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
"Leucyna ma taki zapach, że on sam powoduje, że podświadomie chce się rzygać,"

nie o zapach tu sie rozchodzi,
jest to produkt w kapsach, to je szybko łykasz i nie 'rozkoszujesz' się zapachem, to chyba oczywiste? ;)

a ja , jak wspomnialem - miałem pierwszą leucynę , czystą w 100% , zanim jeszcze pojawiły się u nas w Polsce produkty oparte tylko na niej np. z pvl, vitalmaxa, czy potem z olimpu
i nie było zadnego problemu z tą czysta leucyną , zaden odstraszający zapach, czy ochydny smak, na pewno duzym minusem było to ,ze bardzo 'puchla' po zmieszaniu z wodą ,czy to w jakims shakerze/szklance czy tez wzieta bezposrednio do buzi i popita - tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59558
Nareszcie ktoś poruszył ten temat! Miałem podobnie jak Banan, po pierwsze zapomniałem o tym napisać na forum po drugie strasznie źle się czułem po Leucine Stack-u. Nieprzyjemny zapach (mimo tego że w kapsach), wymioty po treningu no i ogólne zamulenie. Teraz w okolicach treningu przyjmuję ~30g BCAA Explode-a i nie ma najmniejszych problemów. Świetny smak (wszystkie trzy :) )no i regeneracja.
Bardzo zachwalaliście tutaj Leucine Stack (Biniu najczęściej) ale niestety pomimo sympatii do Olimpu, akurat ten produkt jest nie dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
leucyna zawsze rzadzi - zdania nie zmieniam
ale jak pisalem wyzej - widac nie kazdy moze ja przyjmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
nieeeee no
dalej niewiadomo ocb, po bcaa niemam muła /nie estryfikowane/ po estrach np w ko niemam muła /ale znowu niema tam Leucyny/

więc gdzie lezy problem? czyzby tylko estryfikowana leucyna miała takie działanie?
jeszcze mam mieszane uczucia co do Massakry2 ale brana była dość dawno temu zebym mogł konkretnie napisać o mule.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z pewnością estry leucyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To co tu opisujecie - to typowe objawy nadwrażliwości pokarmowej, znanej lepiej jako 'niestrawność'. Ta przypadłość powodowana jest najczęściej drobnymi peptydami, uczulającymi jelito grube i stymulującymi uwalnianie różnych hormonów przewodu pokarmowego. Widać - ester leucyny ma tutaj takie działanie na osoby nadwrażliwe. Na to niema mądrych! Jest jednak zasada - jeżeli coś komuś nie służy, nie powinien tego stosować.
Nie deprecjonuje to oczywiście samego produktu, bo ten sprzedawany jest w dziesiątkach tysięcy sztuk, zaś problemy zdarzają się tylko u niektórych kolegów. Jednak spostrzeżenia, że pojawiają się problemy gastryczne, są cenne, gdyż ogólnie koledzy z nadwrażliwością pokarmową powinni uważać na Leucine Stack i wybierać jakiś inny produkt - np. BCAA Xplode.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Co ciekawe nadwrazliwosc tego typu mam poki co tylko na ten produkt, a mam okazję testować dziesiatki jak nie setki innych. Rowniez nie deprecjonuję samego produktu, zwracam jednak uwagę że zadziwiająco sporo zbieznych opini na jego temat. W zasadzie kazda poczestowana przeze mnie osoba luecine stack wspominala o podobnej reakcji. Moze po prostu warto byloby wypuscic leucynę wolnej formie na rynek..?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-05-06 16:19:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Egg Protein.

Następny temat

4 cykl

WHEY premium