SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lęk ludzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Mnie to w****ia jak panny wsiadaja do autobusu i na nikogo nie spojrza jakby mialy klapki na oczach i ida od razu zajac miejsce jak po sciezce."

Pewnie byś chciał, żeby się na ciebie patrzyły

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
No a jak

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
też tak myślałem

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4404
Mnie osobiscie ostro wkur.wia, jak babcie na moj widok lapia za torebki i leca w nogi. Przecierz jestem kur.wa spokojny, jak ide ubrany np. w swetr lub koszulke polo to babcie nic, a jak mam dres lub bluze z kapturem to staje sie automatycznie morderca, gwalcicielem lub zlodziejem. No faktem jest, ze niestety troche buzkie mam przejechana przez zycie (klamka troche spuchnieta i krzywa, lysy, uszy troche odstaja, kilka blizn)ale nie oznacza to ze mam chec zaciukac jakas babcie !!!

one ---> BJJ <--- love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
macieyos86 napisał: No faktem jest, ze niestety troche buzkie mam przejechana przez zycie (klamka troche spuchnieta i krzywa, (...), kilka blizn)



Co Ty na wojnie byłeś???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
He, to wyglądamy podobnie - łysy, odstające uszy, nos złamany trzy razy, znamię pod okiem (jakbym wiecznie z podbitym chodził) i do tego kilkudniowy zarost

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529


Taki łysy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4404
Arnol_S. - wlasnie taki lysy, tylko jestem troche wiekszy (ale skromnie ), nie nosze glanow i buzke mam troche ladniejsza

one ---> BJJ <--- love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Niezła fotka Ja trochę inaczej jednak wyglądam...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Mi sie chcialo smiac jak z qmplem stalismy kolo dworca taka uliczka "smpatyczna" i probowalismy sie dowiedziec ktora godzina dziewczyna co sie telem bawila 300 metrow wczesniej twierdzila ze nei ma zegarka,inna babka z torebeczka w lapie idzie jak na speedzie...zdjecie wymiata

"NO PAIN NO GAIN"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znaki zodiaku, a SW

Następny temat

Nietypowy problem - pęcherze...

WHEY premium