SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lęk ludzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie masz rację. ja też uważam na takie grupki, zwłaszcza wieczorem w miejscach w których ktoś szuka wrażeń (getta, okolice dyskoteki, knajpy itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skasować temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
Ktos sie na ciebie popatrzyl i juz zakladasz temat?z twojej wypowiedzi wynika ze wygladacie calkiem normalnie i nierzucacie sie w oczy,wiec moze opatrznie zrozumiales te spojrzenia,nie chodzilo o strach a o politowanie w oczach ludzi was mijajacych albo o wspolczucie.

"amicus certus in re incerta cernitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
jurgen dobre dobre;D:D ale mnie sie dalej widzi ze to tylko twoje wymysły i tyle,rozumiem kilka zeczy jak np. to ze jak idzie jakiś łebek albo starsza osoba i widzi jak napiera z naprzeciwka jakiś facet co ma 170cm i jest sprawny to woli obakac sytuacje popatrzweć i pomyslec czy ewentualnie sie sunąc:D mój dziadek chodzi głowa do góry i pier..li bo ma 42 w łapie i troche pary wazy koło 90kg pracował jako górnik,strażak,kierowca i sie wyrobił i z taka starsza osoba można miec problem oczym sie niejeden przekonał,ale nieotym jest temat,ja też jak ide chodnikiem co mi sie zadko zdarza i widze ze np idzie jakiś dwóch kolesi to sie popatrze z daleko czy jakieś łebki czy wmiare zbudowane karki i odrazu automatycznie od 1 klasy gimanzjum kiedy miałem juz nawet niepamietam chyba 11-13lat jak mijam kogos na ulicy to juz zdaleka sobie swoje szanse obliczam ,zebym odruchowo wiedział co robić a nie myślec dopiero jak ktoś zaczepi;D ale to tylko moje poryte nawyki bo kilka akcji juz miałem ze idąc sobie z laska łebek co mi do klaty niedostakiwał fajke sempił oczywiscie kulturalnie mu odmówiłem a tu nagle strzał z prawej patrze a tam dwch jego starszych kolegów zdenerwowałem sie i jeden miał złamany nos a ja miałem podbite limo przez tego strzała z prawej:D drugi sie obeszed bez zadnej szkody gdybym odrazu obakał ze ktoś siedzi na łąwce metr z prawej to bym niemiał lima ale wtedy jeszcze sie nierozgladałem przed siebie gdzie kto jest
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
Jasne ze trzeba miec wyczucie i nie pchac sie np.na zdziczalych lumpow czy stado pijanych wyrostkow ale tez nie ma co popadac w obsesje.Bo ludzie kazdego inaczej odbieraja,i to ze ktos sie na ciebie patrzy to zaraz nie znaczy ze chce cos ci zrobic lub sie ciebie boi.Moze poprostu jest zamyslony i oczami bladzi po przechodniach albo wkurzony.
Teraz z drugiej strony,idac ulica np.jestes przypakowany i wydaje ci sie ze ludzie sie ogladaja dlatego byc moze tak ale jest tez tysiac innych mozliwosci-wygladasz jak czesiek,masz obsrane gacie i tp.

"amicus certus in re incerta cernitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
wiecie ja dzis ze szkoly ide na przystanek, dzis zimno a i chory troche jestem to polar sobie wlozylem i na szerszego wygladam i w ogole i ide ja sobie na ten przystanek i jakis gosc sie na mnie patrzy takim wzrokiem troche przestraszonym ja tak patrze na niego no i nic stoje sobie. ale pozniej pomyslalem ze wypadaloby sprawdzic o ktorej autobus mam no i ide do rozkladu jazdy a przy rozkladzie jazdy kto sie czai? moj przedchwilowy znajomy zobaczyl mnie i poszedl z powrotem tam gdzie ja stalem przed chwila. i teraz w sumie mysle czemu sie mnie bal bo: ani nie jestem michu (to widac po fotce w profilu ), ani nie mam jakiejs twarzy groznej (to w profilu troche mniej widac ) ani specjalnie dzis zly nie bylem zeby mi zle z oczu patrzylo. wiec czemu sie mnie bal? nie wiem ale fajne uczucie

We gonna break

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923

"amicus certus in re incerta cernitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
Bardzo dziwne panie Jodan?
Naruszenie regulaminu?

"amicus certus in re incerta cernitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tak. punkt czwarty. nie zgadzasz się? to wolna droga do -> https://www.sfd.pl/forum-105/ a tu już wiecej nie smieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
W paru słowach - z mediów od lat płyną niepokojące wieści to i ludzie się bardziej srają, ewentualnie zapomniałeś że w ręku masz zakrwawioną siekierę. A po co w tym temacie osobiste historie wojenne co po niektórych ?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znaki zodiaku, a SW

Następny temat

Nietypowy problem - pęcherze...

WHEY premium