SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktora opcja ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
nie wiem jak tam z funduszami u Ciebie,ale osobiscie z praktyki proponowałbym 2xKre-Alkalyn+2xXpE no i braki w diecie + witaminy to wystarczy i bedziesz zadowolony..w wakacje rzeźba a jesli nei będzie takiej potrzeby na spalaczach i zmniejszonej duzo zmniejszonej ilosci kalorii to normalna dietka nie za duzo kalorii no boostery aeroby i na brzuch cos i po wakacjach mozesz walic KO+Clout albo Xp
Ja jestem po cyklu z Ka+XPe obydwa po 2opakowania na 8tyg byłem zadowlony teraz koncze 8tydzień na noo bosterach Nitrix+NitroI i tez jesetm zadowolony z poziomem tłuszczu nie jest źle nie trzeba bardzo rzeźbic teraz zaczynam roibc aeroby 3xw tyg a od nastepnego tyg zaczynam Cykl Storm+Shock therapy i mysle czy dozucic kre-alkalyn

Zmieniony przez - Static w dniu 2006-05-10 17:31:03

Zmieniony przez - Static w dniu 2006-05-10 17:35:06

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
nie wiem jak tam z funduszami u Ciebie,ale osobiscie z praktyki proponowałbym 2xKre-Alkalyn+2xXpE no i braki w diecie + witaminy to wystarczy i bedziesz zadowolony..w wakacje rzeźba a jesli nei będzie takiej potrzeby na spalaczach i zmniejszonej duzo zmniejszonej ilosci kalorii to normalna dietka nie za duzo kalorii no boostery aeroby i na brzuch cos i po wakacjach mozesz walic KO+Clout albo Xp
Ja jestem po cyklu z Ka+XPe obydwa po 2opakowania na 8tyg byłem zadowlony teraz koncze 8tydzień na noo bosterach Nitrix+NitroI i tez jesetm zadowolony z poziomem tłuszczu nie jest źle nie trzeba bardzo rzeźbic teraz zaczynam roibc aeroby 3xw tyg a od nastepnego tyg zaczynam Cykl Storm+Shock therapy i mysle czy dozucic kre-alkalyn



Po***any jestes czy jaki***** ?
Czlowieku jaka rzezba na wakacje , ja waze 62KG Niezly cykl 2xXP + 2xKA Mogles dokupic jeszcze KO i Clouta to tak by ci wyszlo z pol roku

Pozdro dla ciebie..

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Skoro to dopiero drugi cykl, nie ma sensu sie łapać jeszcze za stacki. Zapodaj KA lub jakąś inną dobrą forme kreatyny.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
nie wyjezdzaj mi odrazu z takimi epitetami ..no bo widzisz nie widziałem ze tam wage umiesciłeś sorry nie doczytałem do konca i nie wiem skad ta krytyka na XPe+Ka moim zdaniem Ka lepszy jest od KO jezeli i na Twoim miejscu zamiast czekac do wakacji to juz bym zaczynał z kretą ) gainer białko i jedziesz a w wakacje na sucho + uzupełnienie diety

Zmieniony przez - Static w dniu 2006-05-10 17:58:09

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
ale jak mozesz na jednym cyklu tyle krety dac , to jest bez sensu ;o
Tora ale mam teraz brac KA czy po wakacjach ? a teraz np zainwestowac w diete , bialko/gainer itd a w grudniu np strzele sobie xpe+ko

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
ćwiczysz 6miesiecy do wakacji troche czasu jeszcze jest i lepiej zrobic teraz jesli juz machasz zelastwem tyle czasu wczesniej i brałes juz mono wiec ja polecam tak Storm+Schock Therapy 400zł a wystarczy na 8tyg,albo KA+Xpalbo XPe ale Xpe musisz miec 2puchy i KA tez wiec drozej wyjdzie i do tego tez bym zainwestował w diete gainer + Białko po co czekać jesli masz siano to dawaj teraz w wakacje w sam raz przerwa 8tyg aby wrócic do stanu przed braniem kreatyny i sie oczyscić i po wakacjach rozruch i znowu mozesz walnac cykl na krecie nie wiem jak z sianem ale taniej wyjdzie Storm + Shock..i na uzupełnienie tez troche bedzie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
za mały staz ale dobra twoja sprawa ja bym wybrał opcje nr 1

Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2006-05-10 18:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
jak to będzie Twój 2 cykl na kretce , to nie łapaj sie jeszcze za staki...walnij se KA i będzie gicior :)...a jak zalezy Ci na jeszcze lepszych efektach to se dokup ribose :)...i tak ładnie Cie to poczesze :)

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
według mnie staz moze byc 6miesiecy to juz coś brałes juz co prawda mono ale taki storm moze Cie też nieźle poczesać albo CP sobie weź jednak ja bym brał to co pisałem wyzej przyłozysz sie do diety uzupełnienia i treningów i będzie dobrze

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...Tora jest najbliżej najlepszej dla ciebie opcji, weź pojedynczą kreatynę/KA może być/ i połacz to z tanim stakiem/cp może być również/- doinwestuj w dietę i jazda...

możesz spokojnie zrobić cykl jeszcze przed wakacjami bo chyba także i o to pytałeś...

pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB 1250 Dobre??

Następny temat

HMB po tr. sil. czy po aerobach?

WHEY premium