SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i gainer odstep czasowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
Jezeli biore kreatyne Trec CM3 i gainer Tren Mass XXL to : Czy moge brac gainer z mlekiem dajmy na to, kreatyna o 6.30 (5g) 7.00 sniadanie i tutaj tez jest problem bo czy moge zjesc 30 min po kreatynie platki sniadaniowe slyszalem ze nie najlepiej pic mleko bo zawiera tluszcze i kreta sie slabiej wchlania, o 7.10 pije gainer tez z mlekiem. I tutaj jest pytanie czy w odstepach 30-40 min moge pic gainer/platki sniadaniowe po kreatynie ?
Oczywiscie przed i po treningu tez mam gainer. Potrzebna mi odpowiedz zwiazana z mlekiem i odstepami czasowymi. Jaki odstep czasowy rano, przed i po treningu
Staż : 1 rok dieta jest

Zmieniony przez - Camozz w dniu 2013-04-03 15:59:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20253
O 7 masz śniadanie, po co Ci 10 minut później kolejny posiłek?(czyt. gainer) Czy Twoja micha to sam proch? Piszesz że przed i po treningu też gainer... Zastąp to naturalnym żarciem. Co do krety możesz jeść przed śniadaniem jak i po nim, były badania i nie ma obaw, możesz mieszać ją z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
Dzieki za odpowiedz. Jem gainer poniewaz mam do szkoly w ktorej siedze do 16+- zalezy od zajec. Nie mam kiedy czasu nawet zjesc kanapki... Wole najesc sie do syta rano. Oczywiscie mam plan ulozony tak aby byla nadwyzka, a gainer mi to uzupelnia w pewnym stopniu, na uczelni mam konkretny zapierd*l

Ja za bardzo sie nie znam ale na gainerze mam napisane ze przed i po treningu. Zreszta i tak jem normalnie posilek przed i po a gainer to dla mnie jak 'napoj'

Zmieniony przez - Camozz w dniu 2013-04-03 16:43:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
nie masz przerw pomiedzy zajeciami? nie pitol
co bedzie jak pojdziesz do pracy i czasem przyjdzie robic po 10-12h? zglodu padniesz chyba

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
To ze jest tak na nim napisane to nie znaczy ze tak trzeba robic. gainera sie bierze do brakow w diecie. trzy razy dziennie gainer to przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
Ok dzieki za odpowiedzi. Leca sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
TomQ-MAG
nie masz przerw pomiedzy zajeciami? nie pitol
co bedzie jak pojdziesz do pracy i czasem przyjdzie robic po 10-12h? zglodu padniesz chyba



Niestety tak mam ;) Mam konkretny metlik xD jakos sobie poradze ;p


/temat do zamkniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
to pod lawka wcinaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1299
Tak robie ;D ale nie zawsze jest jak, niedlugo to sie skonczy to bede mogl na spokojnie pompowac ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dorian black bombs czy vpx redline który wybrać

Następny temat

Wzmocnienie stawów

WHEY premium