SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+spalacz prosze o porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
mozesz wrzucic vitala.
z twoim stazem nic wiecej ci nie trzeba.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Dziekuje za odpowiedz. Ale postanowilem ze wezme olimp mega caps 1250 ,wyszlo mi 256 kapsow tak wiec wyjdzie okolo 50 zl DT - 4rano i 4 po treningu NT- 4 rano/albo w godzinach treningowych.
Co otym sadzisz? kordzi mnie jeszcze ta kreatyna od universal storm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Prosze o szybko odpowiedz ,chce jak najszybciej zamowic:)
pozdrawiam i licze na dobra odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
bierz mono
moga byc kapsy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kupiłem mono Optimum za grosze (40 pare zł)i nawet poczułem działanie także polecam

Tomuś odbij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o stormie to w ogóle zapomnij póki co, a każde inne mono jest praktycznie takie samo, kreatynę najlepiej łączyć z wysokowęglowodanową i wysokobiałkową dietą oraz treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Łączyć z dietą? Micha to podstawa, suple to tylko mały dodatek. Wbrew temu to jest w reklamach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na głupie pytanie dałem taką samą odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odżywka?

Następny temat

HMB/KREATYNA w warunkach treningu domowego

WHEY premium